|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Патници и топола

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Три бика и лав

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Мравка и гулаб

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Желка и зајак

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Лажливо овчарче

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Магаре и кожа од лав

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Скржавец

Автор: Детско катче | 21.11.2010
image

Детско катче

Лав и бик

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Куче и петел

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Гавран и лисица

Автор: Детско катче | 17.4.2011
image

Детско катче

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?