|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Лек за растење

Автор: Редакција Рингераја | 23.6.2013
image

Детски песнички

Броенка

Автор: Редакција Рингераја | 25.5.2013
image

Детски песнички

Детето и пеперутката

Автор: Димеска Бисера, воспитувач во Детската градинка Наша Иднина | 3.3.2013
image

Детски песнички

Добро е да знаеме

Автор: Димеска Бисера, воспитувач во Детската градинка Наша Иднина | 3.3.2013
image

Детски песнички

Малинка во градинка

Автор: Редакција Рингераја | 28.8.2012
image

Детски песнички

Белите балерини

Автор: Редакција Рингераја | 9.1.2012
image

Детски зимски песнички

Поздрав до летото

Автор: Детско катче | 18.6.2012
image

Со песна и игра летото да го поздравиме

Јуни пак се буни

Автор: Редакција Рингераја | 29.5.2011
image

Детско катче

Мајски цвет

Автор: Редакција Рингераја | 8.5.2011
image

Детски песнички

Мајски новости

Автор: Редакција Рингераја | 8.5.2011
image

Ете што се случува во мај! :)

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Ve molam za sovet
zbuneta1

Brenena sum 4 meseci potocno 16 nedela ,ne abortiran na vreme zosto mi kaza deka ke bideme zaedno i na krajme ostavi sama.Pomoglete mi sto da pravam da go zadrzam ili da abortiram zosto i samata neznam sto bi bilo ispravno ?

da go zadrzam (88%)

ili ne (12%)


Број на сите гласови: 285

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!