|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Новогодишна

Автор: Youtube | 29.12.2013
image

Новогодишни песнички

Тина татина

Автор: Youtube | 14.11.2010
image

Детски песнички

Мајмун јадел попара

Автор: Youtube | 18.10.2010
image

Цангар, мангар, цопара...

Марионка

Автор: Youtube | 18.10.2010
image

Маре, Маре, Марионка лична Македонка

Чичко чевлар

Автор: Youtube | 18.10.2010
image

Чевли сме ние две, сегде сложно одиме...

Огледалце, огледалце

Автор: Youtube | 10.7.2011
image

Кој е најубав на светот дали знаеш ти?

Никола, Никола

Автор: Youtube | 20.2.2011
image

Никола, Никола, нешто чудно ми се случува

Учителке најсакана

Автор: Youtube | 16.10.2011
image

Мојата учителка има поглед благ...

Приспивна

Автор: Youtube | 30.9.2010
image

Детско катче

Во светот на бајките

Автор: Youtube | 30.9.2010
image

Детско катче

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?