|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Artist Tak Fak - Varka dhe Portreti me makarona

Автор: Youtube | 6.6.2015
image

Zgjoni kreativitetin te cdo femije

Artist Tak Fak - Breshka

Автор: Youtube | 6.6.2015
image

Zgjoni kreativitetin te cdo femije

Artist Tak Fak - Akuariumi dhe Peizazh natyre

Автор: Youtube | 6.6.2015
image

Zgjoni kreativitetin te cdo femije

image

Ова е приказна за момчето Сем и неговиот пријател пингвинот Монти. Ова е приказна за пријателството, љубовта и за важноста од подарување на вистински подарок за Нова Година. Приказната ќе ве наежи!

image

Погледнете ја рeакцијаta на братчето и сестричето кога дознаа дека нивната мајка очекува уште едно бебе

image

Еден од најпопуларните пијалоци е направен во Атланта, 1886 година и почнал да се продава како лек за нервни растројства во најголемата градска аптека. Во почетокот пијалокот се состоел од три дела на листот кока и еден дел на тропското дрво коли...

image

Слатко мало бебенце

image

За сите што не ја гледаа Златна Бубамара на популарноста 2014 - комплетна снимка

image

Сите имаме список работи што сакаме да ги направиме пред да ни заврши животот. Малку алармантно е што ова тотално здраво и преслатко 4 годишно детенце веќе прешкртува работи од неговиот список...

image

Не постои препрека која не може да се совлада! Погледнете како бебињата бегаат на слобода

СТРАНА 1 ОД 10


Анкета

Фудбал. За кого навивате на ЕП 2024?
пеперутка16

За кого навивате на ЕП 2024?