|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Млади таленти: 5-годишен тапанар од Гевгелија

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 21.2.2024
image

Повеќето родители не би ви се заблагодариле доколку на нивното дете му подарите комплет тапани. Малите деца создаваат повеќе од доволно бучава сами по себе. Но, случајот со семејството Трајкови од Гевгелија е сосем различен

Пресмешно! Што кажаа децата за мајките?

Автор: Редакција Рингераја | 17.6.2020
image

Одговори дадени од дечиња на следните прашања за мајките

Диплома и пофалници доделени во Детската недела

Автор: Редакција Рингераја | 24.10.2014
image

Почитувани учесници во изборот за најубава уметничка творба на тема правата на детето, во детската недела: ТУКА може да ги симнете дипломата и пофалниците кои ги добија Вашите деца и ученици. ЧЕСТИТКИ до сите! Се натпреваруваме и следната година!

Избрана е најубавата творба во Детската Недела

Автор: Редакција Рингераја | 17.10.2014
image

По повод детската недела до нашата редакција пристигнаа 27 творби на најмалите и талентирани уметници и писатели, на тема правата на детето. Вие ја избравте најубавата творба. Проверете која е таа

Избираме најубава творба: Симона Крстевска

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2014
image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Симона Крстевска

Избираме најубава творба: Никита Димитровска

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2014
image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Никита Димитровска

Избираме најубава творба: Надја Илиевска

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2014
image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Надја Илиевска

Избираме најубава творба: Медеја Анѓелковска

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2014
image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Медеја Анѓелковска

Избираме најубава творба: Ива Каевиќ

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2014
image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Ива Каевиќ

Гласајте за најубавата творба во Детската Недела

Автор: Редакција Рингераја | 13.10.2014
image

Во неделата на детето до Редакцијата на Рингераја.мк пристигнаа 23 творби на тема правата на детето. Гласајте за најдобрата

СТРАНА 1 ОД 10


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?