|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: [FAQ] ПОТРАГА - биолошки родители  
[Страница: 2 3 4 ]
91 agnes77 69936 26.7., 05.33
kapina
Предупредуваме: Посвојување - АЛАРМ! - Колку кошта едно дете?  
[Страница: 2 ]
48 agnes77 24357 4.11., 17.51
bubica78
Предупредуваме: Успешна приказна  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 22382 1.11., 13.09
Hopeful
Предупредуваме: Информации за посвојување!   16 Julie1 20635 13.3., 20.41
Lacrymosa
Предупредуваме: Медиумски натписи во врска со посвојување во РМ   10 Viktori 17641 8.9., 10.12
Octavia RR
Предупредуваме: Проблеми со носење и имплементирање на закони, правилници итн   2 Viktori 12992 1.4., 22.18
виктори
 
Агнес ги очекува близнаците!  
[Страница: 2 3 4 ... 28 29 30 ]
730 agnes77 127723 6.2., 12.13
Melanija RR
Посвојување на дете  
[Страница: 2 3 4 ]
78 nina 50812 17.8., 18.36
Anonimen
Посвојување- список:)))  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 21537 5.3., 09.58
agnes77
Посвојување -music&video   21 agnes77 18739 28.6., 00.31
Melanija RR
Работи за посвојувањето кои треба да ги знае секое дете   9 agnes77 16095 18.11., 13.16
Палешка
[Анкета] Дали треба да се плати за да се посвои дете во Македонија?   18 agnes77 15261 15.1., 11.15
виктори
Згрижувачко семејство   8 mother 29 14571 14.3., 09.14
babyhope
Договор за меѓудржавни посвојувања   5 agnes77 14304 25.6., 09.48
agnes77
[Анкета] Дали би посвоиле дете?   22 agnes77 13682 23.11., 13.45
milijana
Отворено посвојување   2 agnes77 13477 27.3., 12.29
agnes77
[Анкета] Колку старо дете би сакале да посвоите?   15 agnes77 13454 1.12., 15.56
Mihaela 2010
Посвојување - како да се соочите со неуспехот   1 agnes77 13375 18.11., 14.00
Палешка
Премиерот Груевски го посети Домот ...   11 agnes77 13333 30.12., 17.04
agnes77
Познати родители   8 agnes77 13013 1.12., 17.57
agnes77
Чекање за посвојување   0 agnes77 13005 12.1., 22.53
agnes77
За осум бебиња се тепаат 453 двојки   5 agnes77 12862 8.8., 13.44
Mihaela 2010
"Ги правеле со посебни потреби за да ги посвојат странци?"   6 agnes77 12684 28.1., 22.36
suzeto
Одлука за посвојување   11 agnes77 12209 18.11., 11.50
milijana
Опра има полусестра   0 agnes77 12032 1.2., 19.36
agnes77
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?