|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Посвојување на дете
21.8.2015 15:28:27   
kapina
Ako veke ne uspeam so ivf uste dva pati ke napraveme i sleden cekor planot ni e posvojuvanje so mm nemam namera cel zivot da se macam po bolnici i po dpktori

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Посвојување на дете
26.7.2023 13:59:38   
nutrino
Gledam deka na temava odamna nema novi komentari,pa aj si rekov da pisam.Ve sledam na razlicni temi , sekoj so svoi problemi isto kako i jas.Celta na site e ista , no patekite do nea se razlicni.Ova so posvojuvanjeto, ne znam ..stanuva nevozmoznouser posted image . Ne sakam da go kazam i pomislam toa, no eve jas cekam 3 god i nisto.Dali imate slusnato za posvojuvanje vo skoro vreme?Strasna e ovaa borba,koj pominal po toj pat znae.Si legnuvas i s e budis so nadez deka ke bide toj den, golemiot den , i pak isto ...meseci...Zelbata mi e nepodnosliva.Uste koga resivme da si posvoime pocnaa planovi ,sto kako ..kako pminuva vreme mi e se poveke strav da gi otvoram ocite nautro zosto tamu nema krevetce, nema igracki, nema nisto...cela zelba za mig puka kako meur od sapunica .i pak isto, nareden den , se taka.Dali jas sum stanala pesimist ili sto , ne znam.Smo znam deka premnogu sakam user posted image

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Посвојување на дете
17.8.2023 18:36:31   
Anonimen
Здраво, темава не е активна или е исцрпена? Ве замолувам ако некој е во процес на посвојување или има некаква информација да сподели дали има нешто ново или се е исто како до сега?

(Одговор на членот kapina)
  Непосредна врска до пораките: 78
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:


Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?