|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 8:46:45   
amelbebe
ooooooooooooooooo kolku radosna vest ponedelnicki nemas prestava kolku me izraduva,naj iskreno primi gi moite cestitkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image srekna sum iza tebe i sto i za dvete romski devojcinja sigurna sum deka ke rastat so ogromna ljubov,gospod dal i na dvete strani srekauser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 8:51:11   
Nade
So sreka !!!Nema nishto poubavo od majchinstvoto, daj Boze shto pobrzo da zavrsi procedurata i da uzivash so svoite soncinja koi za tebe najsilno ke svetat!!

_____________________________

I dont have time to hate people who hate me because i am too busy loving people who love me :)

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 8:56:42   
big_mama817
многу ми е мило за тебе агнес се надевам дека во најскоро време ќе ги држиш во раце прекрасните ангелчиња user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот Nade)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 9:09:06   
Viktori
Браво Агнес, многу ми е мило. Се надевам дека докрај брзо ќе се заврши работата и скоро ќе се видиме тука user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 9:38:00   
arh_diz
Bravo agens mnogu mi e milo za tebe prekrasna vest

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 9:39:42   
majka 79
kakva vest!!!!
se raduvam za lubovta sto ke ja dades i ke ja dobies vo dupla doza!!!!!!

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 10:49:10   
elle
Draga Agnes se molam za tebe, da ti se ispolni zelbata i da bidete srekno semejstvo site zaedno
ti go zasluzuvas toa

_____________________________

Само едно нешто е поубаво од тоа да бидеш жена, а тоа е да бидеш МАЈКА

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 13:03:41   
Maca25
Читам и солзи ми течат!!! Агнес мила, стискам палци за тебе и твоите девојчиња!!! Ќе бидеш прекрасна мама!!! Обавезно кога ќе дојдеш во МК орагизираме една средба!!!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот elle)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 14:16:30   
Saturn
Тие дечиња ќе бидат мнооогу среќни што ќе те имаат тебе за мама. Посакувам што побргу да се гушкате user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 14:32:06   
Anushka
штотуку отворив РР...
пресреќна сум!user posted image user posted image user posted image
се радувам за тебе Агнес! Само да биде се` како што треба!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 15:02:20   
vezilka RR
Леле колку убава вест!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Агнес и честитки..ќе бидете едно прекрасно семејство..

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 15:30:52   
agnes77
Puno hvala na site, obečam, da ču javiti, kad če se sve srediti (ja se nadam, da če sve biti ok). Za sad je tako, da je centar donio odluku (izаbrao nasuser posted image ) i predmet stavio na ministerstvo. I sad čekamo, kakva da bude odluka ministarstva odnosno komisije.

Sad je predmet več mesec dana na ministerstvu i jas se nadam, da če uskoro završiti. Jer svaki dan što čekamo, čekaju i djevojčice, da dobije mamička i tatkouser posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 16:20:30   
Julie1
Драга а од Рингераја сигурно ќе добиеш ваква честитка скоро!

user posted image_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 18:11:13   
agnes77
Julie user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 18:40:54   
Bitolcanka

ИЗВОРНА ПОРАКА: agnes77

Sad je predmet več mesec dana na ministerstvu i jas se nadam, da če uskoro završiti. Jer svaki dan što čekamo, čekaju i djevojčice, da dobije mamička i tatkouser posted image [/color]
Ќе ја добијат најдобрата, најпаметната и најмилата мамичка user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 19:49:33   
agnes77

nešto što smo mi uradili
za naše djevojčice

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 19:51:02   
Палешка РР
Леле кооолку е прекрасно! Ќе бидете пресреќно семејство, уште сега ве гледам user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 19:53:31   
Bitolcanka

ИЗВОРНА ПОРАКА: agnes77


nešto što smo mi uradili
za naše djevojčiceJust perfect - како од бајките user posted image Малечките ќе бидат најсреќни со ваква мама user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 19:54:27   
amelbebe
kolku e ubavo za oko,lele prekrasnouser posted image user posted image user posted image Agnes

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 19:56:10   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: agnes77


nešto što smo mi uradili
za naše djevojčice


прекрасно е, Агнес. Многу гушки и бацки....user posted image user posted image


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 20:01:02   
agnes77
kad smo bili vo Skopje primetili smo golemu žirafu prije Zoo, i pošto djevojčice dolaze iz Skopja, mi smo nacrtali i
žirafa

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 20:05:00   
Rossana
lele sobata na agnes e mnogu mnogu mnoooogu ubava, gi gledav slikite na fb. mnoooogu mi se dopadna.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 20:11:08   
agnes77
ИЗВОРНА ПОРАКА: Rossana

lele sobata na agnes e mnogu mnogu mnoooogu ubava, gi gledav slikite na fb. mnoooogu mi se dopadna.


hvalauser posted image  mi smo potpuno spremni za djevojčice, samo da dolazi pošta vo Ljubljana user posted image

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
31.5.2010 20:43:45   
delfinka
agnes cestitki i od mene,vi posakuvam na srekata da i nema kraj!

_____________________________

sekoj e blagosloven ako veruva vo boga

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
1.6.2010 8:50:25   
agnes77
Drage prijateljice, ako sreča bude mila, taj petok naš predmet biče na komisija. Kazali su nam, da je već bio na komisija ali još nešto nije bilo ok i vratili su ga na centar user posted image i sad treba da se vrati na komisjija.

Birokracijauser posted image user posted image user posted image
Ali ja se pitam šta rade djevojčice, dali dobro se brine za njih ... jas se puno nadam, da ljudi koji rade taj posao razumjejo, da terbajo brzo raditi, kako bi deca brzo dobila roditelje.


< Поракaта ја уредил agnes77 -- 1.6.2010 8:53:18 >

(Одговор на членот delfinka)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?