|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  26 27 28 29 [30]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
5.6.2011 18:04:00   
srcushka
veke dolgo vreme ja nema agnes 77 shto se sluchuva ima li nekoj informacija ?

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 726
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
5.6.2011 19:29:41   
Viktori
Освен дека Агнес не сакаше лично да ја поднесе петицијата, друга информација нема. Како што и пишала и Арх диз погоре, не може некој во нејзино име да биде тука во постапката за децата. Сепак се работи за поголем и поважен процес кој бара присуство, позитивен притисок и слично. Меѓутоа Агнес не дојде. Јас искрено жалам за тоа. Ама не може некој да стане и да каже, еве Агнес ја нема, ама јас сум тука место неа. А каде е таа? Па дома...
Не иде така.


< Поракaта ја уредил виктори -- 5.6.2011 19:31:37 >


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.

(Одговор на членот srcushka)
Непосредна врска до пораките: 727
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
6.6.2011 14:18:03   
vesna1
Agnes, sto ima novo? Sto te nema?

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 728
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
7.6.2011 0:12:46   
Viktori
Освен дека Агнес не сакаше лично да ја поднесе петицијата, друга информација нема. Како што и пишала и Арх диз погоре, не може некој во нејзино име да биде тука во постапката за децата. Сепак се работи за поголем и поважен процес кој бара присуство, позитивен притисок и слично. Меѓутоа Агнес не дојде. Јас искрено жалам за тоа. Ама не може некој да стане и да каже, еве Агнес ја нема, ама јас сум тука место неа. А каде е таа? Па дома...
Не иде така.

Весна, изгледа не си во тек. Агнес реши да се повлече од македонската јавност, со тоа и од РР.мк. Ние сме тука во иднина ако можеме некако да и помогнеме. До тогаш, и посакуваме се најдобро на Агнес, а темава ја заклучувам додека таа не се реши да излезе во јавност пак.

----------------------------------------------------------------------------------
< Поракaта ја уредил Viktori RR -- 19.7.2011 18:17:05 >


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.

(Одговор на членот vesna1)
Непосредна врска до пораките: 729
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
2.9.2011 12:16:06   
vesna1
Dali nekoj znae sto stana so posvojuvanjeto na Agnes. Znam deka resi da se povlece od RR, no bi sakala da uspee i bas me interesira dali ima nesto novo.

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 730
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
6.2.2014 12:13:26   
Melanija RR
RE: Посвојување на дете
28.1.2014 22:55:57

ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка РР
ИЗВОРНА ПОРАКА: Atina1

dali nekoj znae sto napravi Agnes ? ne mozam nikade po forumov da najdam informacija kako se zavrsi nejziniot slucaj ?


Агнес за жал не ги доби близначињата од Македонија, но посвои дечиња (мислам две) од Русија.
Исто така, откако ја одбија од Македонија, ги прекина сите контакти со Рингераја.мк - членовите и редакцијата, од необјаснети причини. Веројатно од разочарување од нашата земја.
Се надеваме дека е среќна! user posted image


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот vesna1)
Непосредна врска до пораките: 731
Страница:   <<   < Претходна страница  26 27 28 29 [30]
Страница: <<   < Претходна страница  26 27 28 29 [30]
Оди на:


Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?