|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Опра има полусестра
1.2.2011 19:36:23   
agnes77

"Опра Винфри откри дека има полусестра за која дознала кон крајот на минатата година, што ја оставило без зборови. Винфри ја покани нејзината полусестра Патриша, самохрана мајка на две деца, на емоционално поврзување во нејзиното ток шоу и изјави дека мајка им Вернита Ли во 1963 година чувала во тајност дека родила бебе кое го дала на посвојување./.../"

шоубизнис ... без коментара
http://www.youtube.com/watch?v=S_qBAJFY_RM&feature=player_embedded#

< Поракaта ја уредил виктори -- 15.2.2011 11:58:30 >
Непосредна врска до пораките: 1
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?