|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 10:44:18   
agnes77
Уште ништо ново, чекамо на нова комисија затоа што е промена во законот. Се надевам дека нова комисија наскоро започне својата работа.
Кој сака да чека нова комисија со мене? Можда побрзо ке биде комисијаuser posted image user posted image
 


(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 10:49:52   
Палешка РР
Јас чекам!!!
И навивам новата комисија да биде побрза, поекспедитивна и не-митопримачка user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 14:14:21   
Bitolcanka
И јас чекам да почне со работа новата комисија за да си ги видиш што поскоро близначките, мила Агнес user posted image user posted image user posted image Гледам напредок и побрзо достигнување на целта user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 15:16:24   
Maca25
Агнес сите сме тука со тебе!! Цела РР ги чека малите близначки да стигнат кај мама и тато!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 16:35:06   
agnes77
SUPERuser posted image  сега имаме список
Кој сака да чека нова комисија со мене?

Палешка
Bitolcanka
Maca25
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка

навивам новата комисија да биде побрза, поекспедитивна и не-митопримачка user posted image user posted image user posted image user posted imageПОТПИСuser posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 16:40:33   
Martins mom
и јас сум за...и сакам да бидам на списокот !!!user posted image user posted image user posted image_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 17:15:48   
agnes77
SUPERuser posted image  сега имаме список
Кој сака да чека нова комисија со мене?

Палешка
Bitolcanka
Maca25
Martins mom
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 17:39:12   
elle
navivam za tebe agnesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Само едно нешто е поубаво од тоа да бидеш жена, а тоа е да бидеш МАЈКА

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 17:54:42   
agnes77
многу благодарам на сите

ИЗВОРНА ПОРАКА: elle

navivam za tebe agnesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageSUPERuser posted image  сега имаме список
Кој сака да чека нова комисија со мене?

Палешка
Bitolcanka
Maca25
Martins mom
elle 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image(Одговор на членот elle)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 18:30:53   
tereza
и мене додадете ме во списокот на навивачи за близначињатаuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 18:54:07   
agnes77
сега направам
благодарам терезаuser posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: tereza

и мене додадете ме во списокот на навивачи за близначињатаuser posted image user posted image user posted imageSUPERuser posted image  сега имаме список
Кој сака да чека нова комисија со мене?

Палешка
Bitolcanka
Maca25
Martins mom
elle
tereza 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот tereza)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 19:49:12   
mama26
kako sto e gospod nikoj ne e.se nadevam i navivam za tvojata sreka 

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 20:39:39   
agnes77
blagodaram mama26user posted image  

ИЗВОРНА ПОРАКА: mama26

kako sto e gospod nikoj ne e.se nadevam i navivam za tvojata sreka SUPERuser posted image  сега имаме список
Кој сака да чека нова комисија со мене?

Палешка
Bitolcanka
Maca25
Martins mom
elle
tereza
mama26  
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 20:42:04   
nadica
и јас сакам да се приклучам во друштвото user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 20:44:35   
agnes77
благодарам надицаuser posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: nadica

и јас сакам да се приклучам во друштвото user posted image user posted image user posted image


SUPERuser posted image  сега имаме список
Кој сака да чека нова комисија со мене?

Палешка
Bitolcanka
Maca25
Martins mom
elle
tereza
mama26
nadica   
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 20:48:13   
amelbebe
aaaaaaaaaa    stavete me i mene vo spisokotuser posted image

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 20:49:31   
Bitolcanka
Миличка од срце сите навиваме за да бидеш заедно со твоите близначки user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 20:50:44   
Julie1
И јас навивам гласно, да ме чујат сите кои можат да променат нешто и процедурата со новата комисија да биде пократка!

До среќните моменти праќам поддршка до Агнес и до малите ангелчиња кои сигурно се нетрпение ја очекуваат љубовта и топлината од семејството на Агнес. Една прегратка за Агнес user posted image една прегратка за едното ангелче user posted image една прегратка за другото ангелчеuser posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 20:57:02   
agnes77
каква голема поддршка user posted image
SUPERuser posted image  сега имаме список
Кој сака да чека нова комисија со мене?

Палешка
Bitolcanka
Maca25
Martins mom
elle
tereza
mama26
nadica
amelbebe
Julie    
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 21:04:28   
Bogdancanka
еве ме и мене  ставете ме и мене на списокuser posted image user posted image user posted image навивам за  тебе Агнес user posted image user posted image user posted image ајде тука сум со тебе заедно ќе чекаме сите заедно user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 21:11:26   
agnes77
благодарам од срцеuser posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka

еве ме и мене  ставете ме и мене на списокuser posted image user posted image user posted image навивам за  тебе Агнес user posted image user posted image user posted image ајде тука сум со тебе заедно ќе чекаме сите заедно user posted image user posted image user posted imageSUPERuser posted image  сега имаме список
Кој сака да чека нова комисија со мене?

Палешка
Bitolcanka
Maca25
Martins mom
elle
tereza
mama26
nadica
amelbebe
Julie
Bogdancanka     
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 22:12:52   
lilicka
Ви се приклучувам и јас......user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
27.6.2010 22:22:15   
agnes77
благодарамuser posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: lilicka

Ви се приклучувам и јас......user posted image user posted image user posted image


SUPERuser posted image  сега имаме список
Кој сака да чека нова комисија со мене?

Палешка
Bitolcanka
Maca25
Martins mom
elle
tereza
mama26
nadica
amelbebe
Julie
Bogdancanka
lilicka      
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот lilicka)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
28.6.2010 10:50:37   
niki
Еве ме и мене во исчекување заедно со сите васuser posted image и навивањеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Издржи Агнес!user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка
И навивам новата комисија да биде побрза, поекспедитивна и не-митопримачка
Исто!_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Агнес ги очекува близнаците!
28.6.2010 12:00:05   
Anushka
A ja?!
user posted image

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?