|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Националност дали е важна?   13 daniel 6293 17.10., 17.39
Bogdancanka
Наследство на посвоеното дете   6 agnes77 6724 24.9., 10.38
delfinka
Дали сум посвоен/а ?   10 Палешка РР 7150 6.9., 21.52
Elena
Дали се потребни измени во Законот за посвојување   7 agnes77 6534 2.7., 18.37
Aleksandra
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]  
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:
Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?