|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Совет од правник  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
242 mami 121290 22.4., 22.02
kapina
Предупредуваме: Моето или неговото презиме??  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
232 Katuska 39221 1.12., 10.55
Hopeful
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Најинтересни теми на форумот
Julie1

За што сакам најмногу да пишувам на форумот на Рингераја?

забременување (29%)

бременост (15%)

бебе и дете (25%)

вери (2%)

сексуалност (18%)

брак (11%)


Број на сите гласови: 65

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!