|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Моминска вечер  
[Страница: 2 ]
48 nina 24658 26.10., 15.08
Sunshine88
Предупредуваме: Првиот роденден на Вашето дете  
[Страница: 2 3 4 ]
81 Pepelaska * 38597 13.8., 17.14
Melanija RR
 
Каква свадба имавте?   11 Ikana 8531 10.3., 08.22
laurap
Како да се облечете кога сте гостин на свадба?   18 sandriana RR 13125 17.10., 17.30
Snow Angel
Музика за свадба  
[Страница: 2 ]
37 profesorica 28306 13.6., 00.37
Sunshine88
Крштевка - колку е важна?  
[Страница: 2 3 4 ... 16 17 18 ]
447 Боцко 110150 29.1., 18.34
Defne90 RR
Венчаница - нова или изнајмена   22 moni teo 8723 13.1., 18.38
Estera
Старосватица?  
[Страница: 2 3 ]
58 mami 25469 17.12., 12.23
Sunshine88
Што мислите во врска со "наредбата" поклон во плик на покани  
[Страница: 2 3 4 ]
96 profesorica 21776 17.12., 12.15
Sunshine88
Колку сте задоволни од вашиот кум?  
[Страница: 2 3 4 ]
98 profesorica 26866 17.12., 12.12
Sunshine88
Покани за свадба   19 mami 23993 2.11., 15.22
Sunshine88
Свадбени фотографии/снимки  
[Страница: 2 3 ]
67 profesorica 25955 2.11., 15.03
Sunshine88
Подвезица   23 profesorica 9390 2.11., 14.50
Sunshine88
Место вие во матично, матичарот кај вас!   24 vezilka RR 10575 2.11., 14.48
Sunshine88
4 месеци свадба се спрема, а....   22 mami 11762 26.10., 15.41
Sunshine88
Денот на свадбата  
[Страница: 2 ]
33 mami 16728 26.10., 15.27
Sunshine88
Роденден на сопругот   10 marchi 9862 7.6., 15.09
Snowhite RR
Свадбен подарок  
[Страница: 2 ]
47 sandravlae 19425 22.5., 12.53
lukajana RR
Прославување на годишница  
[Страница: 2 3 4 5 ]
101 Julie1 42262 29.3., 23.44
Snow Angel
Меден месец  
[Страница: 2 ]
35 mami 15959 24.3., 15.32
Hopeful RR
Каква венчаница носевте?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
160 Еца 41427 24.3., 00.29
mamicki
Младенци  
[Страница: 2 ]
49 profesorica 19825 22.3., 17.03
LoveableMe RR
Девер на свадба - негови задолженија  
[Страница: 2 ]
25 Bitolcanka 25622 10.2., 13.33
Melanija RR
Фризура за свадба  
[Страница: 2 3 ]
51 kati 45011 2.12., 10.59
Malecka23
Машки свадбени костуми  
[Страница: 2 ]
26 Еца 39987 2.12., 10.56
Malecka23
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

/
Jana9

Dali vasite deca se ljubomorni edno na drugo?

Da (33%)

Ne (67%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!