|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Свадбени фотографии/снимки
5.4.2012 13:46:32   
vanessa30
Kikica jas moze sum od retkite luge sto nema profil na FB. Ama edno vreme na web stranata na Zaga imase edna moja slika, a sega preku slikomat ke probam da ja zakacam tuka. OK i mene da me vidite kako nevesta.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Свадбени фотографии/снимки
5.4.2012 13:54:31   
vanessa30
user posted image

(Одговор на членот vanessa30)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Свадбени фотографии/снимки
9.8.2012 7:06:07   
нате84
Знае ли некој како се движат цени за снимање на крштевка во Скопје?

(Одговор на членот vanessa30)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Свадбени фотографии/снимки
9.8.2012 9:39:22   
kikicka
ААА Ванесса мнг убава!!

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот нате84)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Свадбени фотографии/снимки
10.9.2012 13:56:08   
AnnaMolly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: нате84

Знае ли некој како се движат цени за снимање на крштевка во Скопје?


Нас не снимаа за 2.000 денари, половина час снимка и сликање. Па после сами си вадевме слики, тие беа по околу 30 денари.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот нате84)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Свадбени фотографии/снимки
10.9.2012 14:00:25   
AnnaMolly RR
Ај јас да прашам нешто.

Кумот ќе прави свадба во мај, па се распрашувале за снимање и сликање и им барале 12.000 денари со 150 слики гратис. Мене ми се виде ПРЕМНОГУ скапо затоа што ние (пред три години) не плативме ни денар за сликање/снимање. Тоа ни беше од ресторанот (а и овие во ист ресторан ќе прават свадба). Бесплатно сликање/снимање, двд и три големи фотографии, плус 10 денари попуст за покани. Во фотостудиото плативме само 4.000 денари за 100 слики што си ги извадивме (40 денари една слика беше).

Сакам да ми дадете некоја препорака за фотостудио со нормални цени.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Свадбени фотографии/снимки
10.9.2012 14:09:18   
miana
Jas platic 3000 denari za snnimanje a za fotografii ne plativ ic so stoa sto potoa me cinese 30 denari slika..I sega za krstevka koga se rasprasuvav cenite bea slicni,takada...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Свадбени фотографии/снимки
10.9.2012 14:12:30   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: vanessa30

user posted image

I ti si mnogu ubava user posted image
Inaku i jas nemam fb user posted image

(Одговор на членот vanessa30)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Свадбени фотографии/снимки
10.9.2012 14:17:47   
Luci
ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

Ај јас да прашам нешто.

Кумот ќе прави свадба во мај, па се распрашувале за снимање и сликање и им барале 12.000 денари со 150 слики гратис. Мене ми се виде ПРЕМНОГУ скапо затоа што ние (пред три години) не плативме ни денар за сликање/снимање. Тоа ни беше од ресторанот (а и овие во ист ресторан ќе прават свадба). Бесплатно сликање/снимање, двд и три големи фотографии, плус 10 денари попуст за покани. Во фотостудиото плативме само 4.000 денари за 100 слики што си ги извадивме (40 денари една слика беше).

Сакам да ми дадете некоја препорака за фотостудио со нормални цени.

Фото Лик се супер и мислам дека се најефтини, на Фб ти пуштив линк

< Поракaта ја уредил luci -- 10.9.2012 14:18:57 >


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Свадбени фотографии/снимки
24.1.2013 22:56:11   
Malecka23
user posted image ete ne i nas..photo studio zaga

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Свадбени фотографии/снимки
25.1.2013 9:56:05   
zzaa

ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

Ај јас да прашам нешто.

Кумот ќе прави свадба во мај, па се распрашувале за снимање и сликање и им барале 12.000 денари со 150 слики гратис. Мене ми се виде ПРЕМНОГУ скапо затоа што ние (пред три години) не плативме ни денар за сликање/снимање. Тоа ни беше од ресторанот (а и овие во ист ресторан ќе прават свадба). Бесплатно сликање/снимање, двд и три големи фотографии, плус 10 денари попуст за покани. Во фотостудиото плативме само 4.000 денари за 100 слики што си ги извадивме (40 денари една слика беше).

Сакам да ми дадете некоја препорака за фотостудио со нормални цени.


foto lik ,ako sakas broj ke ti dadam nie plativme 4000 den a imavme 200 sliki,5 golemi sliki A 4 format,i 2000 sliki na cede i 3 cedinja od svadbata,a gostite za slikata plaka po 150 den,mislam deka e naj eftino so gi gledav ponudite.


_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Свадбени фотографии/снимки
25.1.2013 10:07:38   
Malecka23
pa vie epten eftino ste pominale.Nie plativme 700e za svadbata imavme 2tima za slikanje stedycam klipce 200sliki za nas i naplakaa po 150den za slika neli vo restoranot.a koga prasuvame po drugive cenite pak se dvizea odprilika okolu 450 500e ama si rekovme ajde ovie posto sepak se Zaga i voopsto ne zgresivme ama 700e koa ima kazavme na nasite u delirium padnaauser posted image user posted image

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Свадбени фотографии/снимки
25.1.2013 14:47:09   
AnnaMolly RR
Фала, зза. Кумовите го резервираа веќе Лик :)

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Свадбени фотографии/снимки
25.1.2013 15:20:02   
Andriance
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Свадбени фотографии/снимки
25.1.2013 21:45:07   
zzaa
mnogu ubavi nevesti ste bile site iskreno nemozam da vi se iznagledam.eve sega nekoja slikicka od meneuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Свадбени фотографии/снимки
27.1.2013 11:51:03   
SandraRo
Masala site ste preubavi.....Mojata svadba uste ne e napravena ima uste vreme do tiogas ama cim bide stavam slika. :))

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Свадбени фотографии/снимки
19.5.2014 11:55:24   
Mila mamicka
Нас не сликаше професионално студио и ептен сме задоволни, и од сликите и од снимката и воопшто од нивната услуга. Бидејќи се венчававме во црквата Св. Троица во Радовиш, која има преубаво уреден двор, а и времето ни беше сончево, имавме прекрасна фотосесија, од која излегоа прекрасни фотографии. Потоа извадивме околу 400 слики, кои ми се уредно наредени во 2 големи албуми, а снимката од свадбата ја гледаме кога сакаме да се потсетиме како било се.

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот SandraRo)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Свадбени фотографии/снимки
2.11.2015 15:03:45   
Sunshine88
Ние извадивме 200 слики...инаку на цд имаме вкупно 2200 слики, сите убави..преубави. Презадоволна сум од фотото, и за снимка и слики, и професионалност...јас цело време им викав дека мн ми е страв зошто не сум воопшто фотогенична ама на сликите ко да не сум јас, а не се шреработувани воопшто..Дури бев изненадена од тоа како изгледаат. Немаме слики во намалена резолуција немаме watermark што пове
ето студија го ставаат, немавме услови за колку слики минимално треба да извадиме.... Еве една слика ама не знам дали ќе може да ја видите.


< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 3.11.2015 22:21:23 >

(Одговор на членот suzeto)
Непосредна врска до пораките: 68
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?