|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Прославување на годишница
11.2.2015 13:14:45   
lukajana RR
Ние во април ке правиме шест години брак што би рекла јас пробенuser posted image ,тогаш се веривме и почнавме да живееме заедно,во јули се регистриравме ,во август правевме свадба и тоа се многу дати па некогаш ни текнува после неколку дена дека сме имале некоја годишнина ама никогаш не забораваме да прославиме на 24.12 од тогаш сме заедно и минатата година прославивме 13 години.А и мм не е нешто по датумите ама не му замерувам битно ми е убаво во бракот не мора да памти датуми јас уште пред да се земеме знаев дека не е многу ажурен во тој поглед и не ми сметаше не ми смета ни сега и не го доживувам многу трагично таков е заборавен што да правимеuser posted image

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Прославување на годишница
29.3.2015 23:44:16   
Snow Angel
Маж ми се помни, и кога започнавме врска, кога се веривме(тоа не беше само запросување, не правевме веридба инаку, тогаш беше и мојот роденден, односно кога полнев 25 години) помни и кога се регистриравме и кога направивме свадба. И нормално се си прославуваме и тоа сами.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 102
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?