|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Слики на татичко со своето бебе...  
[Страница: 2 3 ]
63 Julie1 22896 14.6., 10.41
sandriana RR
Предупредуваме: Список на рр татковци  
[Страница: 2 3 ]
57 mami 30513 27.5., 14.44
Melanija RR
Предупредуваме: Ден на таткото  
[Страница: 2 ]
26 mis. 16021 20.9., 16.52
Dilina
Предупредуваме: Рак на тестиси   2 Mami4ka 11177 2.9., 10.57
mami
 
Колку мажите навистина помагаат?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
151 Боцко 31268 24.11., 12.29
marchi
Мажот и бременоста  
[Страница: 2 ]
29 Еца 13236 24.11., 12.27
marchi
Секој маж сака...  
[Страница: 2 3 ]
57 Палешка РР 17115 24.11., 12.13
marchi
Колку паничарат татковците?  
[Страница: 2 3 ]
52 Еца 15697 23.3., 18.30
lukajana RR
Тато на породилно   20 lide78 10023 12.3., 00.09
deluxe
Кога тато ќе наиде на неред?  
[Страница: 2 3 ]
63 mami 16035 27.12., 23.13
lukajana
Таа бремена, тој се дебелее:)   19 mami 9979 27.12., 16.50
sonc90
Дали стоите зад вашиот сопруг?  
[Страница: 2 ]
42 Viktori 12458 27.12., 16.41
sonc90
Машко или женско дете?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
106 Еца 24624 25.11., 21.55
Ki4iko
Тато и ќеркичките   24 mami 11035 25.11., 12.11
caciana
Мажите и спиењето   11 profesorica 9801 14.9., 22.22
Felly RR
Дали тато го чува детето?  
[Страница: 2 3 4 ]
93 Snowhite RR 18910 14.9., 18.10
Felly RR
Каков татко е вашиот сопруг?   15 Bethany 10100 13.9., 18.22
Dilina
Дочек од болница  
[Страница: 2 ]
29 Еца 13991 11.8., 13.28
Mila mamicka
Татичко пред породилната сала   16 Gari68 10435 11.8., 09.56
Mila mamicka
Тато и синовите   19 mami 10387 11.8., 09.24
Mila mamicka
Тато и излегувањата  
[Страница: 2 3 ]
55 Еца 16583 8.8., 15.27
Mila mamicka
Татково катче   12 Еца 10558 19.7., 16.56
SandraRo
Да сум машко на еден ден...  
[Страница: 2 ]
41 Еца 13192 9.6., 17.25
princessa
Мажите и споделувањето на нивните чувства   18 Stenin 10251 24.5., 00.25
Defne90
Мама на службено патување   15 mami 9991 6.12., 18.52
Mihaela 2010
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

какво име
Evgenija D

одберете какво име ке изберете

филип (83%)

димитар (17%)

валентин (0%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!