|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Да сум машко на еден ден...
16.3.2009 16:48:50   
Еца
Namerno ja staviv temata vo tatin forum,iako ocekuvam da pisuvaat zeni..za da procitaat mazite...Sto bi pravele da sme masko na eden den?user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 21.3.2009 15:46:30 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Da sum masko na eden den
16.3.2009 16:50:29   
Еца
Jas bi se nafrlila na sekoja zena sto ke mi se najde na patot,mislam bi ja...brrrrrruser posted image user posted image user posted image i nikoj nema da rece deka sum pacavra ili ne znam sto,tuku ke bidam fraeruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Da sum masko na eden den
16.3.2009 19:03:14   
Julie1
Ух неможам да замислам, но сигурно би се сожалува цел живот што нема да можам да го почуствувам моментот да носам нов живот во мене.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Da sum masko na eden den
20.3.2009 16:27:44   
Aleksandra
Jas da sum masko eden den, a maz mi zena, ke mu gi pravam site raboti on sto gi pravi koga ke dodje doma i toa DUPLOOOOO. Ke si dojdam od rabota, ke legnam, ke cekam meze i rucek, posle pak ke si legnam i ke gledam TV pa i duri ke podremnam i ke si legnam.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Da sum masko na eden den
24.4.2009 10:06:19   
Katuska
Александра и јас би го направила истото како тебе...ке лежам цел ден и ке викам, љубави ај свари ми едно кафенце, а што ке јадеме денес....и после леле ич не ти беше солено јадењетоuser posted image user posted image

(Одговор на членот Aleksandra)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Da sum masko na eden den
24.4.2009 10:11:28   
mami
da da, se od gore navedenoto i posle uste ke recam...ej a zosto sega oriz si napraila, bas mi se jadese grav ili nesto...ili ke si cepkam nesto po kompj

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 6
   Да сум машко на еден ден...
6.5.2009 21:56:08   
Боцко
Да сум женско на еден ден би станал лезбејка за да можам со Beyonce заедно да си потпевнувам If I Were A Boy user posted image (така би ја нарекол темава)
Инаку морам да кажам читам и не ми се верува со вашиве мажишта што се случува, каде ли само ги најдовтеuser posted image . Ух! Ужас, да сум јас женско таков би си го нашол куферот пред врата!
Јас едвај чекам да ги видам кога ќе си дојдам дома. ЖМ ќе рече "денес не стигнав ручек да направам", а одговорот обично е "нема гајле, ќе се снајдам нешто ќе јадам" и после си играме со Стефан или се шетаме...ако треба таа да потврди, ќе ја викамuser posted image


< Поракaта ја уредил Elena -- 6.5.2009 21:57:02 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Да сум машко на еден ден...
6.5.2009 22:00:24   
Еца
ахаха боцко,ти си гениј   user posted image   еве ти едно пиво user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Да сум машко на еден ден...
6.5.2009 22:03:57   
Боцко
ФАЛА МНОГУ!!!
Ко да знаеше дека ми треба едно...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Да сум машко на еден ден...
6.5.2009 22:10:10   
fibimk
Uffffff tesko prasanje ova.......ne znam so bi storila.....Aj prvo da sum,pa posle ke mu ja mislam so ke pravam.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You have to have a darkness....for the down to come!!!!!!

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Да сум машко на еден ден...
6.5.2009 22:10:43   
biljanaM
Не можам да се замислам машко...какво машко бе, убаво ми е вака...хехехеuser posted image

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Да сум машко на еден ден...
6.5.2009 22:11:15   
Еца
user posted image е ова ти беше добро,а сите веќе бевме на еден ден машкоuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот fibimk)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Да сум машко на еден ден...
10.5.2009 21:23:45   
Боцко
http://www.youtube.com/watch?v=8k45LCa72Cw&feature=related

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Да сум машко на еден ден...
17.8.2009 16:23:36   
big_mama817
ne ne sakam da sum masko ne eden den ni edna minuta bas mi e super vaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Да сум машко на еден ден...
15.11.2009 10:21:26   
mami
кога имам добиено, и кога ужасно е боли стомак- тогаш сакам да сум машко...а не сакам зошто машкото никогаш нема да почувствува како изгледа да носиш живот во себе..

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Да сум машко на еден ден...
15.11.2009 12:22:41   
Еца
би сакала да биде ден- недела и цел ден ќе се преместувам од еден кревет на друг, ќе станам само да јадам и пак назад во кревет, нема ни да се облечамuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Да сум машко на еден ден...
15.11.2009 12:24:23   
arh_diz
ИЗВОРНА ПОРАКА: Еца

би сакала да биде ден- недела и цел ден ќе се преместувам од еден кревет на друг, ќе станам само да јадам и пак назад во кревет, нема ни да се облечамuser posted image

Potpisuvam

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Да сум машко на еден ден...
15.11.2009 15:08:03   
Bogdancanka
само еден ден да сум маско ех па малку ми е што попрво да направам дали да правам како што прави мм или да прошетам малку и да се правам фраерuser posted image user posted image user posted image Али имам идеи али кратко ми е времето ке треба турбо да работам да постигнам барем дел од тоа што би го направила да сум машко .user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Да сум машко на еден ден...
17.9.2010 22:28:09   
mama26
eh..da sam musko bila bi bez mane,zbog mene bi radile kafane.i pevaljke bre ke mi mesaat ke me cesaat leleee....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Da sum masko na eden den
13.3.2012 20:26:16   
Pepelaska *

ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie RR

Ух неможам да замислам, но сигурно би се сожалува цел живот што нема да можам да го почуствувам моментот да носам нов живот во мене.


потпис

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Да сум машко на еден ден...
13.3.2012 20:32:14   
Палешка РР
Ќе направам жените да владеат со светот user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Да сум машко на еден ден...
13.3.2012 20:36:15   
mamicki
Ќе се убијам од плачење што сум деградирана во маж user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Да сум машко на еден ден...
14.3.2012 16:35:54   
miana
Кога се пораѓав сакав да сум машко,инаку не сакам да сум машко ..Сакам да сум во мозокот на мм само две секунди и ништо повеке...

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Да сум машко на еден ден...
14.3.2012 17:24:57   
Annet
koga se poragav i ja rodiv kerka mi koja mi e se na ovoj svet,si pomisliv:ehh majkino i ti kako mene ke se macis,ke ragas,sekoj mesec menz.......na site da im pogodisi pak necinis.........ama ajde ete od taa pricina nekogas sakam da sum masko....................... KOGA SE RAGAAT ZENSKI DECA I STREEITE PLACAT..bas zatoa

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Да сум машко на еден ден...
13.3.2013 17:55:13   
deluxe
eeeeeeeeeee ova me potseti na pesnata od Beyonce:"If i where a boy..." taa mi e omilena i denta koga trebase da odam na poragaj si ja peev na glas ,edinstveno togas sakav da biam masko nz zosto me fati strav.....

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?