|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Тоше! Рингераја ТЕ САКА  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
131 Julie1 28256 16.10., 13.52
LoveableMe RR
Предупредуваме: Те нема, а сакав да ти кажам ...  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
157 Julie1 58198 7.3., 13.16
aksor22
 
15 ти Октомври-Ден на прерано изгубените бебиња во бременоста или непо  
[Страница: 2 ]
29 mommy_angels RR 15579 15.10., 15.37
mommy_angels RR
Денес тагувам поради...  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
129 mami 36356 20.2., 13.27
bebebi
Среќен роденден Тоше!  
[Страница: 2 3 ]
70 Еца 17838 26.1., 13.14
sandriana RR
Почина диџеј Бабура   2 lukajana RR 7928 23.1., 23.46
Defne90 RR
Годишнина од загубата на нашите бебиња   2 Zola 9421 5.1., 15.49
kapina
Почина Дуле од дуетот Дуле и Коки   2 Mihaela 2010 9470 23.9., 13.46
mnm1986
Црнина и други обичаи...  
[Страница: 2 ]
25 mami 17179 7.8., 14.18
mama_06
Како ја лечите тагата?  
[Страница: 2 3 ]
54 profesorica 16203 6.1., 11.35
SkCura77
Ден на жалост  
[Страница: 2 ]
32 Olivia 12723 19.4., 12.37
Pepelaska RR
Што ако лекарот згреши?  
[Страница: 2 ]
42 kacarska 17080 13.1., 18.06
kikicka
Животот продолжува....   9 Еца 10498 9.2., 14.12
stojanoskad
мајка си го заборавила детето во автомобил   13 mami 9797 29.11., 00.26
suzeto
Што кога сопругот ве изневерува и не ве сака повеке   14 vesna1 14558 29.11., 00.11
suzeto
ПОМОШ!!! Оваа жена е исчезната...   7 lukas 10023 19.4., 18.07
Rossana
Ксенија Пајчин пронајдена мртва!  
[Страница: 2 ]
42 Enika 14934 25.3., 14.26
lukas
Благоја Ристески- Платнар   7 mami 10101 5.3., 09.02
Палешка
Почина Бритни Марфи   9 Enika 9763 21.12., 11.00
majka 79
Majкл Џексон почина   8 mami 9464 9.10., 23.10
milijana
почина Коле Чашуле   8 mami 9779 28.9., 14.45
vezilka
Патрик Свејзи   10 mami 9170 17.9., 15.03
Enika
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Кое име да го избереме за нашето синче
Jasy

Кое име да го избереме за нашето синче :)

Влатко (9%)

Даријан (23%)

Максим (16%)

Андреј (20%)

Давид (13%)

Лука (19%)


Број на сите гласови: 231

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!