|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
16.10.2009 10:06:09   
Bogdancanka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Tose

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
16.10.2009 10:33:36   
mis.
Неговите почетоци во музиката
КЛКНИ ОВДЕ

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
16.10.2009 11:25:16   
Еца
денес немам зборови, само солзи со кои 'се надевам ќе ја измијам болката која не се опишуваuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=zKRrADJ7j3E


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
16.10.2009 12:02:20   
Anushka
Едвај чекам мојата ќеркичка Мила да порасне, па да и` ги пуштам песните на Тоше. Кога ќе ме праша кој е тој згоден дечко, ќе и` речам:
„Тоше е човекот заради кој треба да си горда што си Македонка, човек заради кој секојдневно треба да ја бараш добрината во себе, човек заради кој треба да им простуваш на луѓето. Тоше е пејач, заради чии песни треба да веруваш во Љубовта. Кога го слушаш, тој сеуште живее!“ 
Тошка мој, RIP!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
16.10.2009 12:57:38   
Enika
bash denes ja slusam pesnavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

proklet da e 16 oktomvri 2007user posted image user posted image user posted image user posted image
RIP my angel...user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
16.10.2009 13:01:07   
Mila na mama
Moj dilbere user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=Hw_-wfF-Vyw

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
16.10.2009 14:48:56   
alex_mo
        Тоше ....почивај во мир и гледај не од небото....не дозволувај зло и прати ни само добрина на сите......посебно на нас Македонците.........
   Сеуште не можам да поверувам дека го нема ,а повинаа веке 2 години......
    На кој канал и да свртиш таму е Тоше ..како да поверуваш дека го нема....user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
16.10.2009 14:51:48   
Natasha5
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот alex_mo)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
16.10.2009 15:30:35   
Еца
Луѓе солзите не можеме да ги сопреме, но затоа можеме да даваме љубов како што даваше Тоше, да правиме добри дела како што правеше Тоше, да веруваме дека можеме да го промениме светот како што веруваме нашиот Тошка. Затоа денот нека биде исполнет со љубов. Насмевнете се во негова чест, да запееме и да се радуваме што ја имавме таа среќа Тоше да биде дел од нашиот живот.

ДА ЗАПЕЕМЕ СО ТОШЕ, КЛИК


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
16.10.2009 18:08:00   
Еца
user posted image "тука го наоѓам својот мир"'- зборови на Тоше

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
17.10.2009 11:50:07   
ostoun
Само бог знае зошто отиде user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
17.10.2009 11:59:58   
Bogdancanka
So samata pomisla na Tose mi naviraat solzi vo ociteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
18.11.2009 12:07:36   
mother 29
КЛИКНИ и потсети сеuser posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
21.11.2009 20:10:11   
Еца
user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
29.1.2010 0:49:37   
Enika
Го читав текстот за Тоше...и се расплакав...зборовите од нашите рингерајки ме погодија длабоко. Мислам дека никогаш нема да ми пресушат солзите за него!!

Само мала исправка, на концертот не беше неговито татко туку чичкото на тоше( на татко му брат), на една снимка на youtube се гледа дека нее тој...иако мн си личат.Не верувам дека срцата на неговите родители ке го издржат тоаuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
25.2.2010 1:22:27   
ninushka
премногу ми недостига...не можам да се помирам дека не е помеѓу нас...ама за нас секогаш ќе постои...мислам дека се согласувате со мене...тој е бесмртен ...сето тоа што ни го остави ни е патоказ за во иднина... 

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
25.2.2010 1:23:44   
ninushka
п.с никогаш нема да го заборавам неговиот последен концерт...иако сум од Битола во последен момент одлучив да одам Скопје... и тоа се испадна така наеднаш... ко да претчуствував дека по 11 дена ќе дојди кобниот ден...

(Одговор на членот ninushka)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
7.7.2010 10:47:19   
nadica
ова го најдов на фб знам дека не е мк ама мислам дека нема да биде проблем да го разбериме КЛИК се надевам дека со ова не ги кршам правилата на форумов user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
5.10.2010 9:18:25   
nadica
денес се навршуваат 3 години од неговиот последен концерт а ОВА е песната која утрово ме расплака

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
5.10.2010 12:00:48   
Idna mamica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Те сакаме Тоше!!!

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
5.10.2010 13:08:16   
Палешка РР
Те сакаме Тоше!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Idna mamica)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
5.10.2010 14:38:33   
jovanka
Denes i neboto place za tebe,iako izminaa tocno tri godini od tvojot posleden unikaten i nepovtorliv koncert sto go ostavi kako podarok od tebe za site nas.
user posted image user posted image TOSE!

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
5.10.2010 14:49:39   
ben10
user posted image user posted image user posted image te sakame TOSEuser posted image user posted image user posted image user posted image TI SI ANGELOT NAS

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
5.10.2010 14:57:30   
amelbebe
Te sakame TOSE

(Одговор на членот ben10)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Тоше! Рингераја ТЕ САКА
5.10.2010 15:02:05   
lukas
te sakam tose mil...

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?