|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Ден на жалост
14.4.2012 1:09:14   
zagrizena26
Zalno, mnogu zalno tesko na tie familii samo neznam zosto samo vo nasata drzava se slucuvaat vakvi raboti koi za 3 dena ke se zaboravat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот jagodica)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Ден на жалост
14.4.2012 2:00:31   
elenam
Сочувство за фамилиите на трагично загинатите дечиња! Нема утеха за тие родители и блиски, но нашите срца се со нив. До кога невини дечиња ќе стојат како споменици на нечие лудило, предизвикано од незаситност за слава, моќ и богатство?user posted image Немам зборови да ја искажам тагата...

(Одговор на членот zagrizena26)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Ден на жалост
14.4.2012 8:40:15   
Luci
Жално е....премногу жалноuser posted image Сочувство до семејствата на убиените. Не можам да си дојдам при себе од страшната вест што цела нација ја зави во црноuser posted image Разочарана сум од институциите што не прогласија 3 дневна жалостuser posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот elenam)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Ден на жалост
14.4.2012 9:31:21   
Goddess*
premnogu zalnouser posted image user posted image user posted image ...decki imate nekakvi posvezi informaciiuser posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Ден на жалост
14.4.2012 9:54:36   
Maca25
Ова е стварно голема трагедија!!! user posted image user posted image user posted image Сочувство за семејствата!!

Почнува веќе да ми е страв да излезам надвор со семејството или да отидам на планина, не знам веќе какви будали шетаат низ земјава.
И јас навистина милев дека ќе се прогласи ден на жалост, а не одма по најбрза постапка да се закопаат жртвите и да се заборави не се.


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Goddess*)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Ден на жалост
14.4.2012 10:46:04   
Calypso
Лошо, многу лошо... млади животи отидоа во неповрат, затоа што на некој така му текнало. Да ти е страв од дома да излезеш, не па дете да пуштиш надвор... тотално сум разочарана од МВР на чело со дотичната... но сепак се надевам дека нема да се заташка ова, дека убијците ќе бидат казнети.

Тешко на оние што ги загубија најблиските.... нека почиваат во мир!

_____________________________

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Ден на жалост
19.4.2012 12:03:20   
Snow Queen
Сочуство до семејствата....user posted image user posted image user posted image
жално е кога невини луѓе страдаат
нека почиваат во мир

_____________________________

07.04.2006........до ден денес со саканиот сме лудо вљубени

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Ден на жалост
19.4.2012 12:37:14   
Pepelaska *
Според мене убијците или се најдени и нема да се кажат или никогаш нема да се најдат како и случајот на Тоше и на Борис Трајкоски.Темава е ден на жалост за загинатите момчиња а ако сакате да дискутирате за политика и влада еве повелете имаме ТЕМА

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 33
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?