|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Колку пари се доволни?  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
129 Еца 31646 1.8., 03.18
mamicki
Предупредуваме: Паричен надоместок II  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
208 Andriance 52676 3.10., 09.57
antonia@
 
Кредит преку банка  
[Страница: 2 ]
39 mama26 24357 25.2., 16.16
BobanD
Криза во вашата фирма  
[Страница: 2 ]
30 mami 13297 21.1., 15.55
Sandan
Trudnicko boleduvanje   2 tamara.. 12201 30.9., 23.55
lukajana RR
Колкава месечна плата би и дале на жената за работата во домот и окол  
[Страница: 2 3 ]
55 Yummy Mammy 20370 31.12., 15.31
sonc90
Како ги распределуваме парите?  
[Страница: 2 3 4 ]
98 mami 23915 30.11., 17.50
blond
Колку трошиме на бебе  
[Страница: 2 ]
35 mami 15325 19.9., 19.49
Dilina
Кога трошиме повеќе?   24 mami 11042 29.11., 15.05
vezilka RR
Инвестициски фондови   9 vezilka RR 11184 30.4., 00.49
suzeto
Социјална парична помош   6 majmunce 10061 14.3., 12.26
bilbilce
Иднина за двe деца   9 goche 11725 14.3., 12.23
arh_diz RR
Алиментација   10 vezilka RR 13852 9.1., 11.16
Bethany
Нова година VS Финансии  
[Страница: 2 ]
40 mami 13372 30.11., 22.39
zzaa
Живот или преживување, како за кого   21 Viktori 13968 12.11., 14.23
Mihaela 2010
Паричен надоместок  
[Страница: 2 3 4 ... 98 99 100 ]
2495 Еца 333041 8.11., 12.20
Andriance RR
Хот-хот градежна фирма   10 mama26 19670 3.11., 23.30
Lavici
Како издржува една самохрана мајка?  
[Страница: 2 3 ]
60 mami 25557 24.10., 15.49
tantela
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

doenje
fetusce

Kolku pati vo denot go doite vaset_o bebe

a) 3-5 pati (17%)

b) 6-8 pati (47%)

v) ne go dojam (8%)

g) go dojam pola so majcino mleko , pola so vestacko mleko (11%)

d)Vestacko mleko (16%)


Број на сите гласови: 143

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!