|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Хот-хот градежна фирма
9.9.2010 14:19:46   
mama26
dali vie imate iskustvo so ovaa firma za gradenje ,ili pak ste nacule od prijatelki sto si izgradile preku nivnata agencija.tuka moze da komentirame zatoa sto jas sum vo plan tie da ja izgradat kukata....

< Поракaта ја уредил виктори -- 10.9.2010 16:35:58 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Хот-хот градежна фирма
13.9.2010 12:46:34   
vesna1
Tie gi gradat gotovite kukicki kljuc na raka. Pred nekoj mesec gledav na televizija ke gradele cel kompleks od takvi kukicki. Mene mnogu mi se dopagaat i mi se dopaga pomislata deka nema da gradis i da se pletkas so majstori, no sepak tie se kako baraki ne se cigla. Neznam kolku se isplati da dobies baraka za istite pari kako sto sam bi izidal kuka. Vo sekoj slucaj neka ti e so sreka i pobrzo da se vselis.user posted image

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Хот-хот градежна фирма
13.9.2010 13:10:21   
Martins mom
овие куќи имаат 50 години гаранција

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот vesna1)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Хот-хот градежна фирма
13.9.2010 13:44:18   
big_mama817
братучед ми работи овде и сметам дека се добри а и фино работат

п.с. ова не е реклама user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Хот-хот градежна фирма
13.9.2010 16:59:19   
mama26
ИЗВОРНА ПОРАКА: vesna1

no sepak tie se kako baraki ne se cigla. Neznam kolku se isplati da dobies baraka za istite pari kako sto sam bi izidal kuka.
kako vesna baraki nesakam jas taka.odnosno mora i cigla da ima.neveruvam deka za tie pari e samo baraka..neznam


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот vesna1)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Хот-хот градежна фирма
13.9.2010 17:01:04   
mama26
ИЗВОРНА ПОРАКА: big_mama817

братучед ми работи овде и сметам дека се добри а и фино работат

п.с. ова не е реклама user posted image
i mene mnogu mi se svigaat.samo da ne se kako barakiuser posted image


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Хот-хот градежна фирма
13.9.2010 17:01:51   
mama26
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

овие куќи имаат 50 години гаранција
pa dobro e 50 god user posted image


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Хот-хот градежна фирма
17.9.2010 3:59:03   
mmilena2
Jas planiram kako i koga da si go prodadam stanot,bez dvoumenje ke si kupam plac na koj ke nikne HOT-HOT kukicka,a koga biimala  poveke pari,bi si kupila kuka vo HOT-HOT naselbata koja se gradi vo Radisani(mozda e veke izgradena).


линкот е отстранет


< Поракaта ја уредил виктори -- 17.9.2010 12:39:23 >

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Хот-хот градежна фирма
17.9.2010 11:28:52   
mama26
zborev so mm i mu kazav deka ne postojat cigli vo taa kuka i deka se kako baraki.mi kaza deka i vo usa se takvi gradbite na kukite....mene ne mi teknauser posted image . i deka si ima zastita toplotna koja ja stavaat megu gipsot ili sto rece nepamtam.i super se.taka da hot hot cekajte me user posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот mmilena2)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Хот-хот градежна фирма
23.2.2011 23:32:04   
suzeto
vo usa ne se site takvi kukite....neznam da te sovetuvam ama jas ne bi pravela od drvo ako e cenata ista blok si e blok...stvarno gi imam gledano na reklami super izgledaat no istata mozes da e napravis so blok samo ti treba dobar plan...

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Хот-хот градежна фирма
3.11.2012 23:30:51   
Lavici
Hot-hot mi se dopagaat i mene i koga bi mozela bi izgradila takva.Inaku toa se montazni kuki isto kako onie sto nie gi narekuvane baraki. Pa zar vo Taftalidze , Butel i Gjorce nema uste takvi a stari se i 50 godini.E sega ovie verojatno se vo princip isti ama so nekoja ponova tehnologija i posovrseni materijali

(Одговор на членот suzeto)
Непосредна врска до пораките: 11
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?