|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
FAQ 
46 RE: Како да се провери дали н ..
23.4.2010 12:18:29
Еца
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   

  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Нека објасни некој  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
234 kiki_riki 42572 11.12., 15.17
lukajana RR
Предупредуваме: Како да поставиме слика на рр?  
[Страница: 2 3 4 ... 13 14 15 ]
351 mami 63288 30.4., 13.51
Melanija RR
Предупредуваме: Како да поставиме тикер?  
[Страница: 2 3 4 ]
85 Еца 24055 3.4., 23.48
Melanija RR
Предупредуваме: Правила за користење   6 Еца 11197 1.12., 10.21
Felly RR
Предупредуваме: Новости на РР  
[Страница: 2 3 4 ... 13 14 15 ]
368 predrag 53437 8.10., 19.13
Melanija RR
 
Кои се РР модератори?  
[Страница: 2 3 4 ... 15 16 17 ]
410 Еца 58944 16.6., 16.50
marchi
Среќен роденден, Рингераја!  
[Страница: 2 ]
48 AnnaMolly RR 17420 7.3., 16.00
Veronica_Lia
Аватар на профилот  
[Страница: 2 3 4 ... 31 32 33 ]
815 Еца 80169 25.2., 17.39
lukajana RR
Дали ви се допаѓа форумот Рингераја.мк?  
[Страница: 2 ]
28 AnMari 12452 20.2., 22.01
lukajana RR
Facebook или Рингераја?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
152 Julie1 29538 21.12., 23.35
Melanija RR
Рингераја.мк - номинирана за сајт на годината  
[Страница: 2 ]
42 Палешка РР 14114 24.11., 20.14
lukajana RR
Ајде да пишуваме Кирилица  
[Страница: 2 3 ]
64 Julie1 26038 6.10., 13.57
Melanija RR
Извинување до корисниците на Рингераја.мк   0 Admin 8414 28.8., 23.05
Admin
Нов уредник на Рингераја.мк  
[Страница: 2 ]
31 Julie1 12240 2.6., 12.12
Felly RR
Проблеми на РР  
[Страница: 2 3 4 ... 20 21 22 ]
543 Julie1 67135 14.5., 11.08
miana
Кои се нашите програмери?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
117 Еца 22070 1.4., 13.05
Melanija RR
Замерки, сугестии и предлози  
[Страница: 2 3 4 5 ]
111 Julie1 32369 1.4., 09.17
Gari68
Рингераја е дел од мојот живот!  
[Страница: 2 3 ]
53 Julie1 15694 29.11., 23.56
caciana
Партнерот и Рингераја  
[Страница: 2 3 ]
57 mami 16493 26.11., 23.35
caciana
РР во медиумите  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
225 predrag 37434 14.11., 13.41
Melanija RR
Избираме најубав цртеж во неделата на детето  
[Страница: 2 ]
39 Палешка РР 13880 20.10., 10.55
Felly RR
Постови на кои треба да се даде одговор   13 Carrie RR 10735 21.9., 08.56
Felly RR
Што добро научивте од Рингераја?  
[Страница: 2 ]
30 Палешка РР 12440 30.5., 19.02
princessa
Првите пет на нашата Рингераја! Среќен роденден!   21 vezilka RR 21322 7.3., 10.03
bucko mal RR
Нов проект на Рингераја "Прегратка на дар"  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
240 AnnaMolly RR 38318 2.12., 10.26
Bethany RR
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Dali sakate za vasite deca ime ?

Staro Makedonsko (50%)

Moderno (50%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!