|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  18 19 20 21 [22]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Проблеми на РР
15.2.2014 18:39:57   
Defne90 RR
eve sega so uste eden problem se prijavuvam.Znaci si napraviv nov profil zatoa sto nikako ne mozev da se najavam.E sega sakam da prasam kako da go izbrisam sakam da imam samo eden profil na rr.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 526
   RE: Проблеми на РР
16.2.2014 11:59:35   
Felly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Defne90

А мене ме интересира зошто јас не можам да го направам мојот прв запис во дневникот.Двапати пробав наппишав се после отидов објави запис и ништо не се зачува.Каде грешам.

Дефне, можеби некое поле си оставила празно. Дали напиша наслов, или само текстот го внесе. АКо не си ставила наслов, затоа не ти го објавува.

Среден е и другиот проблем со второто корисничко име. Ти сама не можеш да го избришеш.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 527
   RE: Проблеми на РР
16.2.2014 19:45:12   
Defne90 RR
Значи вака таму горе каде што пишува име го напишав името и после во големото празно поле го напишав и дневникот.Таму долу кај што пишува пресвртници исто така одбрав од даденото.На фото галерија каде пишува и видео ништо не ставив.Исто така и најдолу каде што пишува ознаки не напишав ништо затоа што и не знаев што.Значи каде треба да поправам и дали треба и што да пишувам онаму каде што не напишав ништо.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 528
   RE: Проблеми на РР
9.3.2014 18:37:56   
Melanija RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: kapina

Imam problem so ringeraja koga ke kliknam da gi otvoram moite prethodni mislenje mi se javuva windows eror. I


Јас пак кога ќе кликнам на било кое корисничко име да го видам профилот врти и врти и после пишува дека времето поминало.Ова е со денови

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e31'

Timeout expired

/forum/js/globalfunctions.asp, line 893

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 529
   RE: Проблеми на РР
21.3.2014 19:55:26   
Bethany
Отварање на порталов ми стана научна фантастика user posted image
Навистина, не знам дали и кај другите е овака, ама јас приметувам уште одамна, со сајтов секогаш имам проблеми, додека со било кој друг сајт никогаш немав слични проблеми.
Прво му треба милион години да сврти од една тема на друга, некогаш тоа не се ни случи, па мора да се гасам, па повторно да барам по актуелните теми, па таман да напишам ме одлогира и така натаму. Не ретко се случуваше да се изнервирам и да се изгасам.
Користам гугл хром и со другите страници немам овакви проблеми, па дајте малку "подмачкајте" го сајтов да не трокира user posted image

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 530
   RE: Проблеми на РР
23.3.2014 13:05:51   
Snowhite RR
Хм Бетани, чудно ми е ова што го пишуваш, мене до сега вакво нешто не ми се случило и јас користам хром, се уклучувам и од дома и од телефон и од работа и не сум имала проблеми. Ај види со друг пребарувач дали истото ќе ти се случуваuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 531
   RE: Проблеми на РР
24.3.2014 12:43:40   
Goddess*
Eve i jas da se pozalam...znachi pred sekoe otvaranje na RR-ja ,u zadnive dve nedeli,jas gubam zivciuser posted image ,doaga do zamrznuvanje na stranicata i edno pet-do deset min taka me zezauser posted image

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 532
   RE: Проблеми на РР
24.3.2014 13:54:31   
Carrie RR
Девојки,

Сите проблеми што ги пријавивте се пренесени на програмерите. Се надевам,ако е до нас, брзо ќе ги решиме,

user posted image

(Одговор на членот Goddess*)
Непосредна врска до пораките: 533
   RE: Проблеми на РР
19.4.2014 10:58:07   
miana
Ептен се напнувам во последно време..Кај ретко наоѓам време да пишам па и тогаш кога ке најдам, неможам да напишам пост..Пишувам, пишувам и кога ке кликнам потврди ми вади некои глупости и ме префрла на рингераја хрватска или која и да е. И после тоа гледам одлогирана и постот отишол во неповрат.
Средете си го проблемот user posted image

(Одговор на членот Carrie RR)
Непосредна врска до пораките: 534
   RE: Проблеми на РР
28.10.2014 8:40:12   
sanjaaaa!
Неколу дена имам проблем со праќање на приватна порака на членови од форумот!
Неколку пати порано сум праќала, сега не се праќаат. Дали некој може да го среди тој проблем и дали кај другите членови има или нема таков проблем?

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 535
   RE: Проблеми на РР
28.10.2014 8:55:33   
Melanija RR
sanjaaaa! прво на што се сетив е дека мора секогаш да имаш напишано Тема ,и второ некогаш полето за одговр е сино тогаш неможеш ниту да напишеш во квадратот тогаш правам рифреш и кога е бело може да се пишува. Незнам дали е до ова ,ако ти е ок тогаш незнам што е проблемот

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот sanjaaaa!)
Непосредна врска до пораките: 536
   RE: Проблеми на РР
28.10.2014 14:04:50   
Felly RR
Сега проверував се е во ред со праќањето пораки, јас еве и пратив и примив порака вчера. Доколку и кај некој друг се јавува истиот проблем, пишете тука.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 537
   RE: Проблеми на РР
28.10.2014 14:16:21   
sanjaaaa!
Рингерајки многу Ви благодарам. Јас погрешно сум праќала, во полето за Тема не внесував ништо, дирекно пишував во полето за порака и затоа не ми ги праќаше, сега кога пишувам во тема се праќаат. поздрав

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 538
   RE: Проблеми на РР
18.1.2015 10:00:01   
lukajana RR
Ајде помош како да уредам порака (моја)

(Одговор на членот sanjaaaa!)
Непосредна врска до пораките: 539
   RE: Проблеми на РР
18.1.2015 12:54:54   
Snowhite RR
Порака можеш да уредиш само во првите неколку минути, после тоа само модераторите и администраторите можаат да уредуваат

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 540
   RE: Проблеми на РР
18.1.2015 17:18:25   
lukajana RR
Фала Snowhite rr сега сватив што ми кажуваш кога објавив порака.позз

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 541
   RE: Проблеми на РР
8.3.2015 22:50:06   
lukajana RR
Девојчиња да не има некој проблем кај прифаќање пријател,имам понуда за пријателство и цел ден не можам да ја прифатам ама не можам ни да ја одбијам па јас да пратам покана,или нешто не е во ред или јас нешто лошо правам.Ајде помагајте немој да ми се налути другарчето user posted image


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 542
   RE: Проблеми на РР
9.5.2015 12:11:21   
miana
Luge, dva pati pisuvam ogromni postovi i mi se brisat !!!!!
Ovoj problem trae veke so denovi :(
Resete go !!!!

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 543
   RE: Проблеми на РР
14.5.2015 11:08:01   
miana
DOBRO RINGERAJA, KE GI SREDITE LI NEKOGAS PROBLEMITE? PISUVAM OGROMEN POST PO NEZNAM KOJ PAT I PRC NEMOZAM DA GO ISPRATAM...AMAN VEKE, OVA REVOLTIRA!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот nenicka)
Непосредна врска до пораките: 544
Страница:   <<   < Претходна страница  18 19 20 21 [22]
Страница: <<   < Претходна страница  18 19 20 21 [22]
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?