|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Говор на детето  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
234 mamica 86365 30.8., 13.29
Палешка РР
Предупредуваме: Стручни совети од педагог Наташа Ристеска Тодоровска   18 Felly RR 15917 23.11., 12.55
leona1
Предупредуваме: Децата како јазични иноватори  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
311 Боцко 49530 20.12., 12.42
marchi
Предупредуваме: Фази кај децата  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
300 Еца 89460 17.12., 12.29
marchi
 
Детски психолог  
[Страница: 2 3 ]
61 blue_blue 87562 26.10., 08.30
Палешка РР
Сипаници  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
216 mis. 118566 25.12., 10.38
niki
Воспитување на детето  
[Страница: 2 3 4 ]
96 Еца 31485 3.9., 12.13
marchi
Педофилија  
[Страница: 2 3 4 ]
87 mami 21835 1.8., 15.20
Hopeful RR
Комуникација родител - дете   3 marchi 10102 28.7., 15.57
niki
Колкаво влијание има воспитувањето од бабите и дедовците на децата?  
[Страница: 2 3 4 ]
93 jagodica 22867 15.2., 12.23
marchi
Награди и казни при воспитувањето   11 Еца 7875 14.2., 20.42
marchi
Игра на улоги   10 Палешка РР 7403 14.2., 14.37
marchi
Родителите огледало на децата   23 Еца 9402 7.2., 23.25
marchi
Како да ја зголемиме самопочитта на вашето дете   3 Mihaela 2010 7142 7.2., 23.13
marchi
Казни  
[Страница: 2 3 4 ]
78 mami 20177 8.1., 23.16
marchi
Ноќно мокрење  
[Страница: 2 ]
26 Палешка РР 26022 6.1., 16.58
marchi
Употребување на играчките   6 marchi 9001 6.1., 16.47
marchi
Децата и непријатните миризби   9 niki 8275 6.1., 16.17
marchi
Невини лаги   14 mother 29 8215 6.1., 16.11
marchi
Тепање на детето  
[Страница: 2 3 4 ]
75 Еца 25171 6.1., 11.45
marchi
Би советувале одбрана и одмазда или повлекување!  
[Страница: 2 3 ]
50 Julie1 18374 26.11., 16.39
marchi
Детски емоции и реакци   11 niki 9320 26.11., 16.33
marchi
Што "позајмувате" од вашето дете? :)))  
[Страница: 2 3 ]
66 mami 17582 26.11., 16.24
marchi
Ларингитис  
[Страница: 2 ]
38 Iva 96213 21.11., 18.33
mommy_angels RR
Најважни особини што треба да ги развиеме кај децата   6 Saturn 8091 30.10., 19.57
MamaKiki
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Blagoja
gib713

Dali vi se dopagja imeto Blagoja za moeto bebe?

Da (27%)

Ne (43%)

Voopsto ne mi se dopagja (27%)

Mnogu mi se dopagja (3%)


Број на сите гласови: 235

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!