|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  9 10 11 12 [13]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Фази кај децата
17.12.2015 12:29:53   
marchi
decava se znaci..... da imas kojnski zivci.se naucil non stop racete vusta prstite vusta lize zidovi kreveti plakari..... ajde so opomenuvanje so potsetuvanje ama vekje ne mozam da izdrzam, ke bucne po prasina ili nesto necisto ke zakaci bakterija.user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 301
Страница:   <<   < Претходна страница  9 10 11 12 [13]
Страница: <<   < Претходна страница  9 10 11 12 [13]
Оди на:


Анкета

Женско име
mama_sk

Ве молам да гласате за најубаво женско име според вас. Благодарам!

Неда (20%)

Миа (48%)

Клара (32%)


Број на сите гласови: 600

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!