|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Игри за деца   18 Snowhite RR 12683 30.10., 18.46
marchi
Разбери се од збор!   19 Julie1 7485 30.10., 16.23
marchi
Мамо, раскажи ми приказна!  
[Страница: 2 ]
48 Felly RR 18272 30.10., 13.10
sandriana RR
спиење во иста соба  
[Страница: 2 3 ]
51 mami 12722 29.10., 21.36
marchi
Цртан филм за деца  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
248 Еца 63553 29.10., 11.03
Neurotoxin
Научете да бидете совршен родител  
[Страница: 2 ]
25 Maca25 8303 29.10., 10.17
sandriana RR
Посета на забар  
[Страница: 2 3 4 5 ]
103 mis. 47397 28.10., 17.29
marchi
Рекламите и децата  
[Страница: 2 ]
34 profesorica 11256 28.10., 17.11
marchi
Синдромот на второ,трето... дете   13 stojanoskad 7155 28.10., 16.45
marchi
Воведување на децата во домашните обврски  
[Страница: 2 3 ]
69 niki 15618 23.10., 11.55
marchi
Дали вашето дете е надарено?   6 Yummy Mammy 4484 22.10., 23.49
vezilka RR
однесувањето на децата на гости  
[Страница: 2 ]
36 big_mama817 9224 22.10., 12.12
MamaKiki
Децата и соништата  
[Страница: 2 ]
30 niki 9144 22.10., 09.43
tincule
Невидливо пријателче  
[Страница: 2 ]
29 big_mama817 10549 19.9., 18.29
mommy_angels RR
коњуктивитис  
[Страница: 2 3 4 ]
95 big_mama817 63062 6.8., 14.34
Ilina87
авторитетни родители   13 big_mama817 6636 27.6., 15.35
mommy_angels RR
Воспитување син- ќерка  
[Страница: 2 ]
35 Pepelaska * 10552 24.6., 17.29
marchi
Однесување на родителите на детско игралиште/ во парк/на гости/  
[Страница: 2 3 ]
65 blue_blue 15743 13.6., 14.03
lukajana RR
цицање палец  
[Страница: 2 ]
30 mami 10894 29.5., 13.06
lukajana RR
Што саκате да бидат вашите деца κога ќе поρаснат?   19 Еца 8078 27.5., 12.54
vezilka RR
Детето и странските јазици  
[Страница: 2 3 ]
69 Еца 18320 30.3., 21.19
moni teo
Инает кај децата  
[Страница: 2 3 4 ]
75 Еца 25804 3.3., 16.34
blue_blue
Едно дете-предност или не?  
[Страница: 2 3 ]
54 mother 29 16804 12.1., 10.37
mommy_angels RR
спиење во тишина или во врева  
[Страница: 2 3 ]
64 big_mama817 13899 25.11., 18.50
caciana
Спиење на светло или во темница  
[Страница: 2 3 ]
50 mis. 14439 4.11., 21.49
marchi
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >> 
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Veruvate li vo bajacki
bebence1

veruvate li vo bajcki,protiv uroci islicno

da (63%)

ne (37%)


Број на сите гласови: 19

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!