|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 [5] 6   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Детски избори за убавина   4 Pepelaska * 4147 10.1., 10.20
sandriana
Големи промени во животот на детето   14 niki 5450 3.1., 14.37
Pepelaska RR
Дали Вашите деца веднаш реагираат кога ги викате по име?   10 vesnab 6437 27.11., 15.16
miana
Јадеме заедно или посебно?  
[Страница: 2 ]
28 mami 8741 27.11., 13.51
Kockicka
Научете го детето за вредноста на парите и штедењето   11 Snowhite RR 4833 24.11., 14.34
niki
Расипан грамофон   16 Палешка РР 4825 21.11., 20.24
Maca RR
деца и тв  
[Страница: 2 3 ]
55 mami 13033 18.11., 20.50
MACICUCI
PREMESTENO: Иднина за два сина   0 goche 3765 9.10., 13.25
dostickage
Децата и нивните секојдневни трошоци   16 mama26 5193 12.5., 22.44
mamicki
сложување со вашиот партнер/ка околу воспитувањето   17 big_mama817 4818 11.5., 16.23
JovanaJ
гризење и кубење  
[Страница: 2 ]
28 profesorica 8417 1.3., 14.29
teoecar
Дали е добро да го игнорирате детското плачење?   17 Еца 6620 25.11., 17.42
kikicka
Довикување на родителите по име   16 Snowhite RR 4625 2.11., 16.59
Annet
Дали се сметате за добар родител?   2 big_mama817 4583 10.7., 23.57
dzigimigi
разлика машко-женско дете   7 big_mama817 6087 24.6., 10.37
blue_blue
Сексуалноста кај децата или истражување на сопственото тело   21 niki 8300 29.5., 19.29
AnnaMolly RR
Деца без родителски надзор   17 niki 4478 4.3., 13.34
Tanjat7880
8 фебруари Светски ден за безбедност на децата на интернет   0 big_mama817 4122 9.2., 09.53
big_mama817
Работи за посвојувањето кои треба да ги знае секое дете   0 agnes77 3473 8.7., 21.32
agnes77
Деца оставени сами на себе?   5 Bogdancanka 3693 14.5., 15.44
Bitolcanka
PREMESTENO: Сладолед   0 mis. 3375 27.4., 09.14
Adrijana
Казни за родителите чии деца не добиле вакцина против ХПВ   8 MN123 11262 31.3., 03.12
mina_m
Седиментација   2 BILJANA_G 4843 24.2., 19.33
BILJANA_G
Децата од Хаити   12 mami 4056 28.1., 11.55
amelbebe
Погрешни постапки   7 Матеа 4736 12.1., 10.19
mother 29
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 4 [5] 6   Следна страница >   >> 
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 [5] 6   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Dali moze malo bebe stotuku rodeno da patuva vo avion?

Da (67%)

Ne (33%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!