|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Дали се сметате за добар родител?
14.10.2009 9:13:57   
big_mama817
Дали себе се сметате дека сте добар родител?
Јас лично многу често си го поставувам оваа прашање значи се трудам да го насочам на некој добар пат но незнам колку успевам во тоа user posted image

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 24.1.2013 9:41:36 >


_____________________________

Децата се најголемо богаство :)
Revisions: 1 | Непосредна врска до пораките: 1
   RE: дали сте добар родител
15.11.2009 10:02:49   
niki
Ова прашање си го поставувам милион пати во денот. На моменти сум толку горда на моето дете, но веќе следниот момент ќе направи некоја глупост па се прашувам каде грешам. Веројатно кога ќе порасне и ќе стане свој човек ќе добијам одговор на ова прашање. Сега се трудам најдобро што знам и умеам и се надевам се ќе излезе како што треба.


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: дали сте добар родител
15.11.2009 10:05:25   
mami
во последно време постојано ми се врти мислата дека не сум добар родител, дека не треба така, дека треба да сменам нешто а незнам што...едноставно мислам дека сум катастрофа, а мм и најблиските само придонесуваат за тоа

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: дали сте добар родител
10.7.2011 23:57:06   
dzigimigi
Toa se prasuvam celo vreme no 24 saati sum so sinceto mazotmi cel den raboti sto jas ja imam celata odgovornost nad nego ke pokaze vremeto kade gresam

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?