|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Љубомора меѓу децата   5 Еца 5389 15.12., 22.09
mami
Детски меморандум за родители   7 ripce 4266 13.12., 10.53
nana
Стандарди за рано учење и развој на децата во Р.Македонија   5 Еца 6347 29.11., 17.19
Mila na mama
Стари цртани филмови-каде да најдам?   8 niki 6889 3.10., 11.50
niki
референтни вредности кај деца од 0-12 години   8 big_mama817 22803 1.10., 12.13
srekna mama
Дете мајстор за биљард.   1 profesorica 3971 27.8., 19.04
Elena
Купаќи   6 mis. 5113 14.7., 08.01
mami
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]  
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
Оди на:
Анкета

najubavo ime
nelaa

iminja

lora (10%)

lina (18%)

lena (8%)

darija (20%)

dora (15%)

nina (29%)


Број на сите гласови: 136

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!