|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Колку пари се доволни?  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
129 Еца 34394 1.8., 03.18
mamicki
Предупредуваме: Паричен надоместок II  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
208 Andriance 56313 3.10., 09.57
antonia@
 
Кредит преку банка  
[Страница: 2 ]
39 mama26 27011 25.2., 16.16
BobanD
Криза во вашата фирма  
[Страница: 2 ]
30 mami 14797 21.1., 15.55
Sandan
Trudnicko boleduvanje   2 tamara.. 12994 30.9., 23.55
lukajana RR
Колкава месечна плата би и дале на жената за работата во домот и окол  
[Страница: 2 3 ]
55 Yummy Mammy 22128 31.12., 15.31
sonc90
Како ги распределуваме парите?  
[Страница: 2 3 4 ]
98 mami 25988 30.11., 17.50
blond
Колку трошиме на бебе  
[Страница: 2 ]
35 mami 16393 19.9., 19.49
Dilina
Кога трошиме повеќе?   24 mami 11812 29.11., 15.05
vezilka RR
Инвестициски фондови   9 vezilka RR 12031 30.4., 00.49
suzeto
Социјална парична помош   6 majmunce 10725 14.3., 12.26
bilbilce
Иднина за двe деца   9 goche 12398 14.3., 12.23
arh_diz RR
Алиментација   10 vezilka RR 14612 9.1., 11.16
Bethany
Нова година VS Финансии  
[Страница: 2 ]
40 mami 14293 30.11., 22.39
zzaa
Живот или преживување, како за кого   21 Viktori 14789 12.11., 14.23
Mihaela 2010
Паричен надоместок  
[Страница: 2 3 4 ... 98 99 100 ]
2495 Еца 345850 8.11., 12.20
Andriance RR
Хот-хот градежна фирма   10 mama26 20457 3.11., 23.30
Lavici
Како издржува една самохрана мајка?  
[Страница: 2 3 ]
60 mami 27207 24.10., 15.49
tantela
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Kakvi placinki obozavate?
Jana9

Kakvi palkacinki obozavate?

Samo so krem (0%)

Krem,slag,bana (43%)

Med i orevi (14%)

Krem,lesnici,banana,slag (14%)

Ovosna (0%)

Solena (29%)


Број на сите гласови: 7

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!