|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Мајстори - препораки и искуства
18.11.2014 23:58:28   
anaana
Ne znam dali ima vakva tema, ili nesto slicno, ako ima slobodno prefrlete me. ja otvaram temava poradi toa sto veke mi e preku glava od majstori koi navodno se znaat i demek nesto ke popravat a poveke od toa ke rasipat. Bitno im e da ti gi zemat parite i toa e toa.
Konkretno sega mi treba preporaka za majstor koj se razbira od PVC dograma i od opsivka. posto ja zatvorivme terasata so pvc, napravivme opsivka i sega koga vrne nie na terasa imame voda, i zidovite od vnatresnata strana na terasata se vodeni. so eden zbor uzas. :(
nitu toj koj gi stavase prozorite ne priznava eventualna greska, nitu toj koj ja pravese opsivkata...site vikaat ne e do mene, moeto jas dobro si go zavrsiv. ne znam kogo da viknam koj ke mi kaze ete ovde e problemot i zatoa imas voda, i da pocne da se resava. probavme na nekolku nacini i nisto ne uspeva :(
soveti iskustva i preporaki se dobredojdeni
Непосредна врска до пораките: 1
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?