|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Годишен одмор на градинките   13 Snowhite RR 12097 27.6., 00.22
silvana25
Предупредуваме: Во која градинка?  
[Страница: 2 3 4 ... 26 27 28 ]
685 ivche 177153 20.4., 09.47
eni
Предупредуваме: Чување на децата  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
220 vesna_kr 66809 15.2., 16.03
Bea
Предупредуваме: Прилагодување кон новата средина (градинка/јасли)  
[Страница: 2 3 4 ... 21 22 23 ]
561 Felly RR 87138 9.11., 12.29
Gardenia
 
Првиот ден во градинка  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
237 Еца 52048 17.10., 01.26
Melanija RR
Градинките не чинат, или родителите сме за нигде?   8 vezilka RR 9946 12.10., 20.23
Bethany
Мени во детските градинки  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
239 Snowhite RR 64771 31.8., 11.50
marchi
Колку чини градинката?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
207 mami 53269 2.3., 11.46
mommy_angels RR
Воспитно - образовни активности во градинка  
[Страница: 2 3 ]
64 Felly RR 23154 11.2., 10.18
sandriana RR
Родителска средба (во градинка)  
[Страница: 2 3 4 ]
98 mis. 29817 11.2., 09.52
sandriana RR
Хигиенски услови во игротеките?   19 jovanka 12922 23.1., 14.32
lolla
Назад во градинка после подолга пауза..   20 vezilka RR 11693 1.12., 13.13
Melanija RR
Роденден во градинка   9 Melanija RR 13300 10.11., 23.28
vezilka RR
Колку сте задоволни од условите во детските градинки?  
[Страница: 2 3 4 ]
80 Ikana 26054 14.10., 13.13
vezilka RR
детска недела  
[Страница: 2 ]
30 kiki_riki 24561 7.10., 12.27
lukajana RR
Другарчиња од градинка   12 AnnaMolly RR 10984 5.10., 11.37
sandriana RR
Што ако се сомневате дека бебиситерката се однесува несоодветно додека  
[Страница: 2 ]
42 vezilka RR 12798 22.9., 17.39
marchi
Негувателка/жена за чување деца   1 Jasica 10251 29.8., 23.37
lukajana RR
Крадење пелени -градинка Битола   2 majka85 9226 12.8., 23.12
Snowhite RR
Од која возраст почнавте да ги носите децата во градинка или јасли?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
189 Natali061 55288 19.7., 15.51
Defne90 RR
Домашна работа во градинка   6 Snowhite RR 10225 22.5., 11.23
Felly RR
Новогодишни активности во градинка  
[Страница: 2 3 4 ]
84 jovanka 25467 29.12., 08.24
Defne90
Повреди и незгоди во градинката/училиштето   19 nadica 12628 18.12., 15.50
Melanija RR
Работилница за родители   11 sandriana RR 12156 4.12., 22.36
Felly RR
Болести кои ни ги носи градинката  
[Страница: 2 3 4 ... 24 25 26 ]
648 Maca25 116771 21.11., 10.49
Anuska14
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

поубаво име?
Natuska85

Име за нашето бебче...

Кристијан (88%)

Кристан (12%)


Број на сите гласови: 241

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!