|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Чување на децата  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
220 vesna_kr 69608 15.2., 16.03
Bea
Предупредуваме: Прилагодување кон новата средина (градинка/јасли)  
[Страница: 2 3 4 ... 21 22 23 ]
561 Felly RR 90472 9.11., 12.29
Gardenia
Предупредуваме: Годишен одмор на градинките   13 Snowhite RR 12860 27.6., 00.22
silvana25
Предупредуваме: Во која градинка?  
[Страница: 2 3 4 ... 26 27 28 ]
685 ivche 183935 20.4., 09.47
eni
 
Што ако се сомневате дека бебиситерката се однесува несоодветно додека  
[Страница: 2 ]
42 vezilka RR 13634 22.9., 17.39
marchi
Хигиенски услови во игротеките?   19 jovanka 13588 23.1., 14.32
lolla
Тргнување во градинка   1 Mila mamicka 5877 15.9., 13.33
Felly RR
Син ми рецка не ми удира...  
[Страница: 2 ]
32 profesorica 9032 22.8., 08.09
Felly RR
Родителска средба (во градинка)  
[Страница: 2 3 4 ]
98 mis. 30993 11.2., 09.52
sandriana RR
Роденден во градинка   9 Melanija RR 14107 10.11., 23.28
vezilka RR
Работилница за родители   11 sandriana RR 12722 4.12., 22.36
Felly RR
Простории за дневен престој во местото каде работите   4 tincule 5890 7.10., 00.03
ivoni4ka
[Анкета] Предности и маани на градинката  
[Страница: 2 3 ]
63 Felly RR 15247 29.1., 11.11
LoveableMe RR
Првиот ден во градинка  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
237 Еца 54521 17.10., 01.26
Melanija RR
Последен ден во градинка   3 Yummy Mammy 6243 11.6., 23.31
bucko mal RR
Повреди и незгоди во градинката/училиштето   19 nadica 13242 18.12., 15.50
Melanija RR
Очајна состојба во прилепските градинки   11 Палешка РР 5133 5.9., 00.06
Bilence2
Од која возраст почнавте да ги носите децата во градинка или јасли?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
189 Natali061 57659 19.7., 15.51
Defne90 RR
Новогодишни активности во градинка  
[Страница: 2 3 4 ]
84 jovanka 26825 29.12., 08.24
Defne90
Негувателка/жена за чување деца   1 Jasica 10851 29.8., 23.37
lukajana RR
Не сакам во градинка  
[Страница: 2 3 4 5 ]
111 mami 26194 9.5., 18.28
Felly RR
Назад во градинка после подолга пауза..   20 vezilka RR 12196 1.12., 13.13
Melanija RR
Надомест на роднини за чување дете: да или не?   11 Snowhite RR 4421 2.10., 10.23
blue_blue
Мени во детските градинки  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
239 Snowhite RR 67260 31.8., 11.50
marchi
Крадење пелени -градинка Битола   2 majka85 9746 12.8., 23.12
Snowhite RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

НЕРВОЗИиии....
daki

Што ве нервира најмногу?

гужва (19%)

таа што му се пули на маж ви (11%)

неуредност (25%)

некој од роднините (16%)

озборувањето (23%)

ништо (5%)


Број на сите гласови: 73

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!