|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Како ги облекувате децата за во градинка?  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
132 mother 29 28596 9.11., 00.54
Defne90
Простории за дневен престој во местото каде работите   4 tincule 5890 7.10., 00.03
ivoni4ka
Тргнување во градинка   1 Mila mamicka 5877 15.9., 13.33
Felly RR
Какво искуство имате со бебиситерките  
[Страница: 2 3 4 ]
90 vesna1 29060 3.9., 18.56
Disney
Последен ден во градинка   3 Yummy Mammy 6243 11.6., 23.31
bucko mal RR
Не сакам во градинка  
[Страница: 2 3 4 5 ]
111 mami 26194 9.5., 18.28
Felly RR
[Анкета] Предности и маани на градинката  
[Страница: 2 3 ]
63 Felly RR 15247 29.1., 11.11
LoveableMe RR
Анкетирање на родителите кои имаат деца во градинка  
[Страница: 2 ]
42 miana 9207 9.12., 14.57
Mihaela 2010
Колку и какви играчки и реквизити има во градинките   16 vezilka RR 5421 24.10., 06.25
bucko mal RR
Надомест на роднини за чување дете: да или не?   11 Snowhite RR 4421 2.10., 10.23
blue_blue
Очајна состојба во прилепските градинки   11 Палешка РР 5133 5.9., 00.06
Bilence2
Син ми рецка не ми удира...  
[Страница: 2 ]
32 profesorica 9032 22.8., 08.09
Felly RR
Jasli vo Majski Cvet, Taftalidze 1?   1 Telemama 4458 21.8., 18.04
deluxe RR
Видео надзор во градинките   22 lide78 6225 10.6., 21.37
niki
Игротека за поголеми деца   7 vesna1 9880 20.10., 12.43
Џесика РР
Децата и Македонија   3 kacarska 5990 26.10., 10.50
kacarska
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]  
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:
Анкета

Кое име повеќе ви се допаѓа?
bombica

Кое име повеќе ви се допаѓа?

Павел (72%)

Јордан (28%)


Број на сите гласови: 92

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!