|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Годишен одмор на градинките   13 Snowhite RR 13413 27.6., 00.22
silvana25
Предупредуваме: Во која градинка?  
[Страница: 2 3 4 ... 26 27 28 ]
685 ivche 189979 20.4., 09.47
eni
Предупредуваме: Чување на децата  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
220 vesna_kr 72399 15.2., 16.03
Bea
Предупредуваме: Прилагодување кон новата средина (градинка/јасли)  
[Страница: 2 3 4 ... 21 22 23 ]
561 Felly RR 93826 9.11., 12.29
Gardenia
 
Првиот ден во градинка  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
237 Еца 56902 17.10., 01.26
Melanija RR
Градинките не чинат, или родителите сме за нигде?   8 vezilka RR 10928 12.10., 20.23
Bethany
Мени во детските градинки  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
239 Snowhite RR 69681 31.8., 11.50
marchi
Колку чини градинката?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
207 mami 58752 2.3., 11.46
mommy_angels RR
Воспитно - образовни активности во градинка  
[Страница: 2 3 ]
64 Felly RR 24991 11.2., 10.18
sandriana RR
Родителска средба (во градинка)  
[Страница: 2 3 4 ]
98 mis. 32139 11.2., 09.52
sandriana RR
Хигиенски услови во игротеките?   19 jovanka 13963 23.1., 14.32
lolla
Назад во градинка после подолга пауза..   20 vezilka RR 12630 1.12., 13.13
Melanija RR
Роденден во градинка   9 Melanija RR 14896 10.11., 23.28
vezilka RR
Колку сте задоволни од условите во детските градинки?  
[Страница: 2 3 4 ]
80 Ikana 28587 14.10., 13.13
vezilka RR
детска недела  
[Страница: 2 ]
30 kiki_riki 26389 7.10., 12.27
lukajana RR
Другарчиња од градинка   12 AnnaMolly RR 11791 5.10., 11.37
sandriana RR
Што ако се сомневате дека бебиситерката се однесува несоодветно додека  
[Страница: 2 ]
42 vezilka RR 14177 22.9., 17.39
marchi
Негувателка/жена за чување деца   1 Jasica 11234 29.8., 23.37
lukajana RR
Крадење пелени -градинка Битола   2 majka85 10223 12.8., 23.12
Snowhite RR
Од која возраст почнавте да ги носите децата во градинка или јасли?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
189 Natali061 60038 19.7., 15.51
Defne90 RR
Домашна работа во градинка   6 Snowhite RR 11273 22.5., 11.23
Felly RR
Новогодишни активности во градинка  
[Страница: 2 3 4 ]
84 jovanka 27705 29.12., 08.24
Defne90
Повреди и незгоди во градинката/училиштето   19 nadica 13691 18.12., 15.50
Melanija RR
Работилница за родители   11 sandriana RR 13131 4.12., 22.36
Felly RR
Болести кои ни ги носи градинката  
[Страница: 2 3 4 ... 24 25 26 ]
648 Maca25 128210 21.11., 10.49
Anuska14
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

име за машко
marija.rizovski

Кое име ви се допаѓа повеќе

дејан (18%)

давид (53%)

ненад (10%)

давор (19%)


Број на сите гласови: 141

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!