|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: DIY [Do It Yourself]-Направете сами  
[Страница: 2 ]
38 blond 19752 29.2., 13.48
marchi
 
Мaскенбал  
[Страница: 2 3 4 5 ]
118 nina 26070 21.3., 00.19
MamaKiki
Друштвени игри за деца од 3+ години   10 niki 13596 12.8., 17.07
vezilka RR
Домашен Пластелин   8 Лазар 9534 6.11., 12.40
marchi
Торта од пелени  
[Страница: 2 ]
29 Fiao 28914 3.4., 12.06
marchi
Домашни ликери   24 Еца 20205 3.4., 12.03
marchi
Рачни творби  
[Страница: 2 ]
42 Еца 20053 3.4., 12.02
marchi
Кутија на спомени  
[Страница: 2 ]
25 mami 12921 14.1., 00.59
sonc90
Семејно дрво  
[Страница: 2 ]
28 mami 19283 24.11., 16.40
caciana
Декорација   10 kiki_riki 19838 24.11., 14.49
caciana
Игри за деца   9 Еца 12961 24.11., 07.49
caciana
Отисоци од глинамол   21 profesorica 10445 11.11., 08.08
Mila mamicka
Рециклирање   18 profesorica 12030 14.8., 15.30
Mila mamicka
Врне...  
[Страница: 2 ]
25 mami 11846 16.4., 16.11
Defne90
Сувенири   6 profesorica 8846 11.10., 05.21
bucko mal RR
Преуредување на домот   2 Felly RR 8275 28.6., 10.12
Felly RR
Хартиени авиончиња   6 mami 10307 14.6., 14.21
Snowhite RR
Солено тесто за моделирање   1 Лазар 8750 7.5., 00.08
Лазар
Made by Joel   0 Лазар 8203 7.5., 00.00
Лазар
Сангрија  
[Страница: 2 ]
25 Лејди 10558 24.11., 19.03
Melanija RR
Мебел во домот   1 meU87 8305 20.4., 08.53
Felly RR
Велигденски обичаи  
[Страница: 2 ]
37 Еца 28667 23.3., 09.10
kikicka
Торта за 1-ви роденден   4 ripce 9073 26.9., 17.12
mis.
Еко катче   3 Julie1 8567 25.9., 10.43
profesorica
Суво цвеќе   11 mami 10381 29.6., 14.31
Elena
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

/
Jana9

Koj stranski jazik najmnogu vi se dopaga?

Angliski (50%)

Francuski (50%)

Italijanski (0%)

Germanski (0%)

Nekoj drug (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!