|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Хартиени авиончиња
19.5.2009 15:18:55   
mami
им правите на вашите малечки хартиени авиончиња? мајка ми случајно му направикла едно на лука да види како ке реагира и овој се пукнал од смеење па морале цел саат да го летаат авиончето со сестра ми user posted image user posted image user posted image< Поракaта ја уредил Fiao RR -- 22.10.2012 14:45:46 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: хартиени авиончиња
19.5.2009 15:19:33   
mami
еве ви еден линк,КЛИК има видео како се прави супер авион


< Поракaта ја уредил Felly RR -- 6.6.2013 8:44:37 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: хартиени авиончиња
24.5.2009 0:48:48   
biljanaM
вчера Воислав го направи својот прв цртеж со бои, знам дека е малечко ама чкрташе јас по него ги размачкував боите, цртежот излезе преубав, ќе му го урамам...и денес ми вика мамо па цтаме....user posted image  

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: хартиени авиончиња
24.5.2009 0:57:22   
niki
Avioncinja ne sme pravele, ama imame edan igracka, neznam kako se vika, cevce na vrvot ima kako na helihopter perki, go vrtis vo dlankite i leta, kerka mi go obozava se ubiva od smeenje i nikogas ne i e dosta da si igrame so toa, a tolku e ednostavno i bez veze ama ete toa letanjeto ja fascinira. 

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: хартиени авиончиња
11.12.2009 10:34:18   
mami
нас ни стана навика веќе, секој ден се прават авиончиња и ѕидарски капи и само трча по соба со баба и дедо и ги тера повисоко и подалеку да ги летаат авионите

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: хартиени авиончиња
6.6.2013 8:07:42   
vezilka RR
Вчера пред легнување значи се изнаигра и се изнасмеа со едно хартиено авионче. Имаше еден скинат лист од една сликовница, и јас си викам ајде ќе напраиме авионче. Додуше после тато го попраи малку за да заличи, хи, хи. Како и да е убаво си поигравме пред спиење.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: хартиени авиончиња
14.6.2013 14:21:23   
Snowhite RR
Само што направивме едно сега и еве го си го леткаuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 7
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali prvoto dete vi e devojce?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!