|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: DIY [Do It Yourself]-Направете сами  
[Страница: 2 ]
38 blond 19751 29.2., 13.48
marchi
 
Мaскенбал  
[Страница: 2 3 4 5 ]
118 nina 26067 21.3., 00.19
MamaKiki
Рачни творби  
[Страница: 2 ]
42 Еца 20053 3.4., 12.02
marchi
Велигденски обичаи  
[Страница: 2 ]
37 Еца 28664 23.3., 09.10
kikicka
Торта од пелени  
[Страница: 2 ]
29 Fiao 28912 3.4., 12.06
marchi
Семејно дрво  
[Страница: 2 ]
28 mami 19283 24.11., 16.40
caciana
Врне...  
[Страница: 2 ]
25 mami 11844 16.4., 16.11
Defne90
Кутија на спомени  
[Страница: 2 ]
25 mami 12919 14.1., 00.59
sonc90
Сангрија  
[Страница: 2 ]
25 Лејди 10557 24.11., 19.03
Melanija RR
Домашни ликери   24 Еца 20203 3.4., 12.03
marchi
Отисоци од глинамол   21 profesorica 10443 11.11., 08.08
Mila mamicka
Рециклирање   18 profesorica 12028 14.8., 15.30
Mila mamicka
Суво цвеќе   11 mami 10381 29.6., 14.31
Elena
Декорација   10 kiki_riki 19837 24.11., 14.49
caciana
Друштвени игри за деца од 3+ години   10 niki 13595 12.8., 17.07
vezilka RR
Игри за деца   9 Еца 12961 24.11., 07.49
caciana
Виткање бомбони   8 mami 4029 18.6., 18.29
Anushka
Домашен Пластелин   8 Лазар 9533 6.11., 12.40
marchi
Хартиени авиончиња   6 mami 10305 14.6., 14.21
Snowhite RR
Сувенири   6 profesorica 8846 11.10., 05.21
bucko mal RR
Торта за 1-ви роденден   4 ripce 9073 26.9., 17.12
mis.
Еко катче   3 Julie1 8566 25.9., 10.43
profesorica
Преуредување на домот   2 Felly RR 8275 28.6., 10.12
Felly RR
Мебел во домот   1 meU87 8304 20.4., 08.53
Felly RR
Солено тесто за моделирање   1 Лазар 8749 7.5., 00.08
Лазар
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Дали ви се допаѓа името Јана?
*Daniela*Да, многу (43%)

Да (23%)

Па..да (14%)

Не ми се допаѓа (9%)

Не (8%)

Воопшто не ми се допаѓа (3%)


Број на сите гласови: 123

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!