|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: семејно дрво
8.1.2012 12:51:21   
penelopa
Уф омилена тема на маж ми. Он толку има истражувано на оваа тема што си ги знае предците незнам колку колена наназат и да има направено семејно дрво за user posted image едвај чека да подпорасне да почне да му раскажува. За разлика од него јас си ги знам само 2,3 колена нанзат а и не сум се заинтересирала да истражамuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: семејно дрво
16.4.2014 11:31:58   
AneLav RR
Јас им направив семејно дрво во Радосницата, а вујко ми се занимава со правење семејно дрво и мислам дека има далеку стигнато, а инако го почитувам тоа многу секој треба да си ги знае предците..

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: семејно дрво
14.6.2014 0:50:31   
Melanija RR
Братучед ми имаше ми беше во стариот ком ми отиде во неповрат,баш темава ме потсети да му го побарам па и на мм ќе му правам колку толку ,сакам син ми да има некои сознанија и ќе остане како аманет да го проодлжи и тој

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: семејно дрво
24.11.2014 16:40:04   
caciana
user posted image
Ова нешто ми е замислено одамна... и ќе го правам во дневна , само чекам уште малку да се прошири фамилијава user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 29
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:


Анкета

.
Jana9

Dali nosite flasirana voda so vas ili ja piete voda od sekade bes problem?

Pijam flasirana (0%)

Pijam od cesma (100%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!