|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Преуредување на домот
27.6.2013 22:09:38   
Felly RR
Дали сакате често да го преуредувате домот, или пак сте тип што не сака многу промени?
Не мислам само на купување на нов мебел, тоа баш и не можеме да си го дозволиме секоја сезона, туку повеќе мислам на расместување на мебелот, поинаква организација на елементите, некогаш само освежување со пребојадисување на ѕидовите и сл.

Јас постојано правам некои промени, не големи - ама на пр. гарнитурата и масичката многу често ги разместуваме, па на некоја столна ламба или некоја вазна и менувам локација. Сега се мислам како да ги освежиме ѕидовите. Дали да ставиме некои интересни тапети, или да ја смениме малку бојата. Дали и колку често правите вие промени во вашиот дом?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Преуредување на домот
27.6.2013 22:23:48   
miana
Фели мислам дека имаме ваква слична тема

http://www.ringeraja.mk/forum/shto-vi-prechi-vo-domot-i-shto-bi-promenile/m_297773/mpage_2/tm.htm#314937


познато ми е дека јас ја отворив истата.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Преуредување на домот
28.6.2013 10:12:39   
Felly RR
Не мислев баш на промени кои ги правиме бидејќи нешто ни пречи. Сепак, ајде оваа ќе ја заклучам. Може и ваквите ситни промени да ги продискутираме во другата тема..

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

сакање
daki

дали вашето дете е еднакво сакано од:

бабата (8%)

дедото (2%)

од двајцата (34%)

помалку од другите нивни внуци (0%)

од никого (0%)

не е важно мама и тато си го сакаат доволно е (56%)


Број на сите гласови: 91

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!