|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: DIY [Do It Yourself]-Направете сами  
[Страница: 2 ]
38 blond 19951 29.2., 13.48
marchi
 
Хартиени авиончиња   6 mami 10404 14.6., 14.21
Snowhite RR
Торта од пелени  
[Страница: 2 ]
29 Fiao 29262 3.4., 12.06
marchi
Торта за 1-ви роденден   4 ripce 9153 26.9., 17.12
mis.
Суво цвеќе   11 mami 10497 29.6., 14.31
Elena
Сувенири   6 profesorica 8940 11.10., 05.21
bucko mal RR
Солено тесто за моделирање   1 Лазар 8849 7.5., 00.08
Лазар
Семејно дрво  
[Страница: 2 ]
28 mami 19527 24.11., 16.40
caciana
Сангрија  
[Страница: 2 ]
25 Лејди 10679 24.11., 19.03
Melanija RR
Рециклирање   18 profesorica 12178 14.8., 15.30
Mila mamicka
Рачни творби  
[Страница: 2 ]
42 Еца 20278 3.4., 12.02
marchi
Преуредување на домот   2 Felly RR 8358 28.6., 10.12
Felly RR
Отисоци од глинамол   21 profesorica 10563 11.11., 08.08
Mila mamicka
Мебел во домот   1 meU87 8386 20.4., 08.53
Felly RR
Мaскенбал  
[Страница: 2 3 4 5 ]
118 nina 26529 21.3., 00.19
MamaKiki
Кутија на спомени  
[Страница: 2 ]
25 mami 13114 14.1., 00.59
sonc90
Игри за деца   9 Еца 13090 24.11., 07.49
caciana
Еко катче   3 Julie1 8673 25.9., 10.43
profesorica
Друштвени игри за деца од 3+ години   10 niki 13738 12.8., 17.07
vezilka RR
Домашни ликери   24 Еца 20374 3.4., 12.03
marchi
Домашен Пластелин   8 Лазар 9660 6.11., 12.40
marchi
Декорација   10 kiki_riki 20008 24.11., 14.49
caciana
Врне...  
[Страница: 2 ]
25 mami 12028 16.4., 16.11
Defne90
Виткање бомбони   8 mami 4112 18.6., 18.29
Anushka
Велигденски обичаи  
[Страница: 2 ]
37 Еца 28992 23.3., 09.10
kikicka
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Ime za zensko?
dragana92

Koe zensko ime e najubavo?

Anabela (23%)

Malena (7%)

Galena (14%)

Divna (4%)

Klara (35%)

Leontina (17%)


Број на сите гласови: 147

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!