|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Врне...
19.5.2009 15:08:30   
mami
и што правите вие кога врне? како го поминувате времето? Лука кога врне најчесто е крајно поспан и скоро цел ден може да го преспие, а кога е буден или ги преместува играчките низ цела соба или стоиме на прозорец и го викаме мачето што ни се скрилоuser posted image

< Поракaта ја уредил Fiao RR -- 22.10.2012 14:40:23 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: врне...
19.5.2009 15:13:03   
Еца
Доколку Мартина ми спие,тогаш обавезно читам нешто или си работам,ако не си играм со неа,а што друго да правимеuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: врне...
19.5.2009 16:02:45   
Палешка РР
Кога врне син ми е нервозен бидејќи не може да излези со другарите, да вози ролери и точак и тогаш обично играме карти (мислам губам на карти) user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: врне...
24.5.2009 0:17:39   
biljanaM
кога врне се трудам да го заспијам Воислав што побргу за и јас да си легнам, најубаво се спие тогаш.....user posted image

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: врне...
24.5.2009 0:23:58   
niki
Koga vrne maka macime da se ubedime deka nadvor se e mokro i deka ne e za izleguvanje. I togas po pravilo najmnogu i se seta, ne deka drug pat se buni, ama togas posebna zelba za setanje ima i nisto drugo ne ja interesira i se okolu noze mi se pletka i samo cmizdri.
Mnogu mrzam koga vrne i mene me ubiva psihicki toa sivilo.

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: врне...
27.6.2009 14:13:27   
mis.
ме ваквоЌе престане ли оваа времево да врни,се прекиснавме веќе.Што викаат прогнозите какво лето ќе имаме вакво врнежливо или идат подобри денови?Саааааааааакааааааам ссссссоооооооонцццееееееuser posted image

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: врне...
27.6.2009 14:40:02   
Еца
Мис само за тебе фаќам врски  user posted image може и нешто вакво  user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: врне...
12.9.2009 8:41:07   
profesorica
Кога врне се убедуваме со Дамјан дека надвор е мокро и дека не може да се шета.А тој сирот стои пред влезна врата и си потплачнува за надвор.Јас несакам кога врне, некако сум мрзелива и ми се спие а Дамјан е активен на татко му и нема гајле.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: врне...
17.5.2011 10:10:27   
Maca25
врне.. ми се спие..пијам кафе и седам на компјутер...чекам да престане дождот и да излезам.
среќа што Нина е во градинка, инаку не знам како ќе се убедевме дека нема излегување по дождот. не за друго овде во центар и кога не врне е општ хаос, па камо ли ако врне user posted image_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: врне...
17.5.2011 10:17:57   
arh_diz
Koga vrne sedam pred kompjuter ili tv i jadam gricki

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: врне...
18.7.2011 22:26:46   
Bibe 14
Koga vrne si sedam na kauc so kebence i si pustam dobro filmceuser posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: врне...
18.7.2011 23:22:02   
Палешка РР
Си реков заврна...Ајјјј, пуста желба...user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Bibe 14)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: врне...
19.7.2011 13:30:01   
kuklica
user posted image user posted image user posted image i jas rekov idet od Skopje pa navaka

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: врне...
19.7.2011 19:10:18   
Maca25
уште долго нема да видиме дожд...ќе си се потиме на топлово!!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот kuklica)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: врне...
19.7.2011 19:59:18   
annie
e vrne.....cel juni i juli vrne,sonce skoro i da nema.uf samo kolku  depresija me faka od sivilovo user posted image

_____________________________

Солзата е нејзин начин да се изрази, нејзината тага, нејзината љубов, нејзината осаменост, нејзината болка и нејзината гордост!!!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: врне...
10.8.2012 22:49:59   
elenak
И врнееее конечноооо.... Ладовина, убавина...

(Одговор на членот annie)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: врне...
11.8.2012 21:35:14   
Martins mom
E што е ова, тренерките ги облековме.Не знам за вас ама мене дождов на нерви ми оди.Ептен тешка меланхолија.Место да шетаме ние дома зимска шема тераме

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: врне...
11.8.2012 23:18:40   
mila28
Ovde se spremase da zavrne celo popladne i nisto.....a bas se izraduvav ke zaladi malku

_____________________________

Your children will become what you are; so be what you want them to be

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: врне...
10.6.2013 15:20:12   
Felly RR
Еве го почнува и кај нас. Добро е што со РР имаме занимација.user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот mila28)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: врне...
10.6.2013 15:22:23   
katerinceb
лелле невреме во неготино...аууу

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: врне...
10.6.2013 15:22:29   
Палешка РР
О-хо, слободно нека врне...нема Миа да труе за надвор...user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: врне...
10.6.2013 15:33:31   
bile1122
kaj nas vo Kocani uste ne vrne ama naoblaceno e

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: врне...
10.6.2013 15:44:28   
moni teo
soncevo i mnogu sparno izgleda vecer ke zavrne nekoj dozd

(Одговор на членот bile1122)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: врне...
16.4.2014 11:28:55   
AneLav RR
Овде од сабајле врне многу снег...

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот moni teo)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: врне...
16.4.2014 14:28:45   
Felly RR
Еве дојде и кај нас снегот.....

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali dobivte celulit vo bremenosta?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!