|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: кутија на спомени
14.1.2015 0:59:07   
sonc90
ooooo sobirav detska posta,salfetki(tie kutii mi se seuste kaj moite),sekercinja od kafici,pa onie "misli" sto gi davaa so kafinjata po kaficite(ne mi teknuva tocnoto ime kako im bese,na vrv jazik mi e)...a za kerka mi si imam sega posebna kutija jas si ja napraviv,koj ja videl ne mi veruva deka sama sum ja napravila i si napraviv belja...site sto vidoa mi naracaa ukrasni kutii...mozda imam 5-6 napraveno do sega...kako i da e,vo taa kutija stavam se sto e vredno za pametenje,se sto i e prvo,polna mi e do pola a sega ima 6 meseci user posted image pa dodeka da porasne mene ke mi treba korpa a ne kutija....da ne dolzam zaso ako pozboruvam uste malce ke si pomisli nekoj deka sum hoarder! user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 26
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:


Анкета

/
Jana9

Koj stranski jazik najmnogu vi se dopaga?

Angliski (50%)

Francuski (50%)

Italijanski (0%)

Germanski (0%)

Nekoj drug (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!