|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Декорација
4.10.2009 16:39:04   
kiki_riki
сега ни се ближи роденденот, а кај нас во градинка не даваат да носиме торти туку само грицки шетајќи по нет  ја најдов следнава слика како интересно да ги спакувам грицките па да ја поделам со вас, и моја идеја е тука да ставаме слики за сите украси кои сме ги направиле сами< Поракaта ја уредил Maca25 -- 11.1.2011 9:39:08 >


_____________________________

ne pravi go na drugite ona sto ne sakas tebe da ti go pravat
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Декорација
4.10.2009 16:46:41   
kiki_riki
нешто ја утнав работата со сликата

< Поракaта ја уредил Maca25 -- 11.1.2011 9:39:32 >


_____________________________

ne pravi go na drugite ona sto ne sakas tebe da ti go pravat

(Одговор на членот kiki_riki)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Декорација
5.10.2009 2:41:27   
daniel
neizbezna rabota pri takava veselaba

(Одговор на членот kiki_riki)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Декорација
5.10.2009 12:25:27   
mother 29
еве ја тортата од кики-рики
user posted image


(Одговор на членот daniel)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Декорација
5.10.2009 12:28:08   
mother 29
е по вакви работи....полудувамuser posted image user posted imageбамбусите ги обожавам!

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Декорација
5.10.2009 21:05:53   
kiki_riki
со сликите не ми оди, белки ќе успеам да пратам слика од сопствената /торта/ а ова бамбусите се стварно супер

_____________________________

ne pravi go na drugite ona sto ne sakas tebe da ti go pravat

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Декорација
29.11.2010 1:18:40   
Maca25
За роденденот на ќерка ми си замислував нешто вакво

user posted image

или пак со нејзиниот омилен лик Noddy

user posted image

Се ближат празници, па еве ви некоја идеа за декорација на колачиња кои ќе им се допаднат на сите

user posted image

а ова ми е омилено

user posted image< Поракaта ја уредил Maca25 -- 29.11.2010 1:19:55 >


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот kiki_riki)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Декорација
2.1.2011 0:24:24   
jovanka
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Декорација
24.11.2014 7:42:33   
caciana
Kolku mnogu me ispolnuva Novogodisnata dekoracija.Se blizi toj den.Naskoro ke uzivam vo novogodisni ukrasi koi najcesto sama GI izrabotuvam.Dokolku uspeam ke slikam Del od mojata dekoracija.

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Декорација
24.11.2014 14:44:08   
caciana
Еве неколку идеи како да си ја декорирате Трпезата за новогодишната ноќ.
user posted image

< Поракaта ја уредил caciana -- 24.11.2014 14:46:01 >

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Декорација
24.11.2014 14:49:10   
caciana
user posted image
user posted image
user posted image
Stavam vtor post...posto na prviot me zafrkavaa slikive user posted image user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 11
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

женски имиња
kristina oh

да избереме име за моето мило...

ема (20%)

стефанија (10%)

ива (23%)

ирина (12%)

тамара (10%)

михаела (24%)


Број на сите гласови: 241

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!