|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Торта од пелени
22.4.2013 12:35:14   
Fiao
Еве нешто најново од мене, бовча од кумовите за крштевка:
user posted image
Има козметика, пешкир, пижамки, пелени, навлаки за пресоблекување... Се што би требало да содржи една бовча за крштевка user posted image

(Одговор на членот omorfo89)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Торта од пелени
22.4.2013 13:05:20   
Pepelaska *
Уметничка душа си е уметничка душа, преубава е , мерак за бебе да те фати user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Fiao)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Торта од пелени
22.4.2013 13:21:56   
Bethany
Многу убаво!
И јас едвај чекам некоја бремена во мојата близина, па да можам да се обидам барем да направам нашто слично user posted image Мислам дека секој ќе се израдува.

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Торта од пелени
22.4.2013 13:22:44   
Bethany

ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska RR

Уметничка душа си е уметничка душа, преубава е , мерак за бебе да те фати user posted image

Ајде Пепелашка, па ќе правиме за тебе user posted image

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Торта од пелени
3.4.2015 12:06:55   
marchi
mene ova bas mi e cool,bi pravela za podarok ko ke mi se pruzi sansa user posted image

(Одговор на членот Fiao)
Непосредна врска до пораките: 30
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali ste ljubitel na cveke?

Da (67%)

Ne (33%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!