|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: DIY [Do It Yourself]-Направете сами  
[Страница: 2 ]
38 blond 19753 29.2., 13.48
marchi
 
Виткање бомбони   8 mami 4030 18.6., 18.29
Anushka
Суво цвеќе   11 mami 10383 29.6., 14.31
Elena
Еко катче   3 Julie1 8568 25.9., 10.43
profesorica
Торта за 1-ви роденден   4 ripce 9074 26.9., 17.12
mis.
Велигденски обичаи  
[Страница: 2 ]
37 Еца 28673 23.3., 09.10
kikicka
Мебел во домот   1 meU87 8307 20.4., 08.53
Felly RR
Сангрија  
[Страница: 2 ]
25 Лејди 10560 24.11., 19.03
Melanija RR
Made by Joel   0 Лазар 8205 7.5., 00.00
Лазар
Солено тесто за моделирање   1 Лазар 8751 7.5., 00.08
Лазар
Хартиени авиончиња   6 mami 10310 14.6., 14.21
Snowhite RR
Преуредување на домот   2 Felly RR 8276 28.6., 10.12
Felly RR
Сувенири   6 profesorica 8849 11.10., 05.21
bucko mal RR
Врне...  
[Страница: 2 ]
25 mami 11850 16.4., 16.11
Defne90
Рециклирање   18 profesorica 12032 14.8., 15.30
Mila mamicka
Отисоци од глинамол   21 profesorica 10447 11.11., 08.08
Mila mamicka
Игри за деца   9 Еца 12965 24.11., 07.49
caciana
Декорација   10 kiki_riki 19840 24.11., 14.49
caciana
Семејно дрво  
[Страница: 2 ]
28 mami 19286 24.11., 16.40
caciana
Кутија на спомени  
[Страница: 2 ]
25 mami 12923 14.1., 00.59
sonc90
Рачни творби  
[Страница: 2 ]
42 Еца 20058 3.4., 12.02
marchi
Домашни ликери   24 Еца 20208 3.4., 12.03
marchi
Торта од пелени  
[Страница: 2 ]
29 Fiao 28920 3.4., 12.06
marchi
Домашен Пластелин   8 Лазар 9535 6.11., 12.40
marchi
Друштвени игри за деца од 3+ години   10 niki 13597 12.8., 17.07
vezilka RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

najubavo zensko ime
piko

Glasajte za najubavo zensko ime

Lana (18%)

Hani (3%)

Dajana (6%)

Dina (10%)

Jana (36%)

Katja (27%)


Број на сите гласови: 126

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!