|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
Забава 
Шеги, смешни линкови... и се друго што е забавно
12120556 RE: Корисни совети ..
12.6.2016 10:13:47
marchi
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   

  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Пост за паметење!!!  
[Страница: 2 3 ]
65 Тања РР 21086 12.12., 11.46
Bethany RR
Предупредуваме: Добредојде за новите членови !  
[Страница: 2 3 4 ... 21 22 23 ]
572 Палешка РР 67957 8.3., 23.33
Максо
Предупредуваме: Некој рекол...   15 Еца 10731 13.6., 16.08
Veronica_Lia
Предупредуваме: Кариера vs мајчинство  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
162 Pepelaska * 32982 11.6., 11.59
marchi
Предупредуваме: Зависник од форуми или не  
[Страница: 2 3 ]
72 mis. 16831 3.4., 11.46
marchi
Предупредуваме: Смешни/незаборавни настани од нашето детство   14 mama26 22492 30.11., 00.29
scared
Предупредуваме: Кој ве има засрамено пред други луѓе?  
[Страница: 2 ]
33 HristinAntonio 12999 17.6., 15.23
princessa
 
Фрик-специфичности на вашиот карактер   11 Џесика 3581 20.3., 08.47
babyhope
Доаѓам за 15 минути!  
[Страница: 2 ]
26 Тања РР 6641 30.11., 19.15
blond
Мојата последна глупост :)   22 Тања РР 4347 30.11., 19.46
scared
РР дневна соба  
[Страница: 2 3 4 ... 98 99 100 ]
2476 Тања РР 171740 12.4., 20.28
Viktori RR
Калиопи на Евровизија 2012   19 Тања РР 4437 27.5., 23.24
vanessa30
За добро расположение :)   10 Палешка РР 4285 21.3., 00.05
Defne90
Уроци, видовитост, магии !?!  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
170 Палешка РР 108866 25.11., 12.46
marchi
Пиво фест во Прилеп  
[Страница: 2 3 4 5 ]
118 Палешка РР 15819 8.7., 13.47
Felly RR
Како сте го добиле вашето име?  
[Страница: 2 3 4 ]
82 Палешка РР 12376 30.11., 00.28
scared
Баба на интернет   19 Палешка РР 4601 23.10., 17.26
Snowhite RR
Сега ќе одам.....  
[Страница: 2 3 4 ... 53 54 55 ]
1357 Палешка РР 101121 18.12., 21.34
marchi
Непријатна миризба  
[Страница: 2 ]
39 Палешка РР 8518 28.11., 08.50
Mihaela 2010
Вашето моментално расположение низ песна  
[Страница: 2 3 4 ... 19 20 21 ]
523 Палешка РР 48879 28.6., 23.18
Боцко
Вашата прва мисла наутро  
[Страница: 2 3 ]
72 Палешка РР 10637 27.11., 07.17
caciana
Шубеџија - тежок за себе и околината :)   21 Палешка РР 4176 26.11., 08.50
Octavia
Нашиот претставник на годинашниот Евросонг   24 Палешка РР 4069 19.5., 19.51
penelopa
Ох, како ме боли...  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
154 Палешка РР 22122 30.11., 17.50
scared
Рака на помирување...   19 Палешка РР 5744 27.11., 10.34
caciana
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

ime za devojce
moli

Koe ime najmnogu vi se dopaga?

Zorjana (21%)

Zoja (35%)

Zorana (45%)


Број на сите гласови: 92

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!