|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  96 97 98 99 [100]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР дневна соба
12.4.2012 19:20:56   
mila mama
Здраво живо женски, гледам сите сте се расфарбале јајца, алал да ви е, ја во сабота ќе фарбам и тоа само десетина, колку за адет user posted image Ја галиба на последна страница ќе сум од темава, ептен ни течеше муабетот во дневнава user posted image
Иначе да ви се пофалам релаксирам во МК, уживам, Е. е со мм кај свеки, јас кај моите, леле шо убо билоuser posted image Вечер ќе си искочам и то user posted image


_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 2476
   RE: РР дневна соба
12.4.2012 20:24:05   
mamicka77
ИЗВОРНА ПОРАКА: blond

Јајца, јајаца, јајца. Јас не сум вапцала, вечер ќе ги квачам прво, па потоа на вапцање user posted image user posted image user posted image user posted image
Мала шала, во сабота ќе вапцам јас јајца, денес свекрва ми вапцаше. Појма немам што е направила.

Туку име за нова тема, РР летна тераса user posted image нели лето иде ова она, плус на тераса е дозволено пушење user posted image


aha blond do leto uste dve temi ke ispiseme kako sto sme se raspisale.
Inaku jas ja napraviv tortata  eve cekam malku da se stegne pa da ja probameuser posted image

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 2477
   RE: РР дневна соба
12.4.2012 20:26:02   
Andriance
Aaaaaa i mene da ima na poslednava hahahaha..curki denes so A sme se iznaset_ale..pa so ubavo be parkceto so avionceto u novo lisicer..meraci..deca fontani kafence sokce mf mf..A i odspa meraci...sleden pat baram drushtvo za tuka za set_nja..

i da...reshiv uste godinava da ne izigravam domacica baska spiev kaj mama...ne farbam JAJCA..dogovodina kje se druzam so vas na taa tema

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 2478
   RE: РР дневна соба
12.4.2012 20:28:54   
Viktori
Ајде сите на тераса!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Viktori RR -- 12.4.2012 20:29:15 >


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 2479
Страница:   <<   < Претходна страница  96 97 98 99 [100]
Страница: <<   < Претходна страница  96 97 98 99 [100]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?